Od Keitha Richardse čekejme víc než Trable

Rubrika:  Novinky, publikováno: 27.02.2015

Keith Richards se mimo The Rolling Stones blýskl v roce 2011 nepřikrášlenou knižní biografií s lakonickým názvem Život. Na 18. září připravil novou, v pořadí teprve třetí sólovku Crosseyed Heart. Kolekci patnácti původních skladeb zatím avizuje energický singl Trouble, v němž se mistr kytarových riffů i melodických sól nezalekl ani mikrofonu.

Chemie mezi všemi muzikanty a zpěváky funguje pořád skvěle. Stejná parta tvořila základ sestavy Keithova předchozího alba Main Offender (1992) a zčásti i debutu Talk Is Cheap (1988), ať už je to kytarový parťák Waddy Wachtel, klávesista Ivana Neville nebo bubeník Steve Jordan. Sboristku Sarah Dash a jejího kolegu Bernarda Fowlera ostatně z turné znají i fanoušci domovské kapely, která už delší čas pracuje na novém albu. K jeho dokončení Stouny možná posune energie z americké šňůry The Zip Code Tour, která skončila minulý týden.

Pro Keitha Richardse i Rolling Stones prostě stále platí slogan klasického singlu Its Only Rock n Roll (But I Like It). K natáčení sedmdesátiletý kytarista uvedl: „Nic se nevyrovná tomu, když jdete do studia a nemáte žádnou představu, s čím http://phentermine375mgcapsule.com/ nakonec vyjdete ven.“ Nezklamal. Nemít jedinou o ideu o desce, kterou se chystáte točit – to si může dovolit jen Keith!

http://www.youtube.com/watch?v=B7mjVnGiUbg

Pavel Víšek, J. J. Šimon
Stouni vydávají živák z roku 1971

 

(Navštíveno 232krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články