FOTO: Neděle na Rock Im Park? Deftones, Billy Talent a Red Hot Chili Peppers

Rubrika:  Live, publikováno: 05.06.2016

Poslední festivalový den přivítal desetitisíce návštěvníků studeným a hlavně deštivým ránem. Četné obavy z podobného scénaře jako na sesterské akci Rock Am Ring, jež musela být právě kvůli počasí zrušena, se naštěstí neukázaly jako pravdivé a hudební program tak mohl začít bez jakýchkoli problémů.

Solidní program nabídla především hlavní stage, Ať už se jednalo o energií nabitou show IRIÉ REVOLTES, poctivou práci amerických alternativců DEFTONES nebo miláčků německého (a také českého) publika BILLY TALENT, kteří kromě osvědčených hitů předvedli i tři nové kousky z připravované desky Afraid Of Heights.

Na vedlejším pódiu byli prvním větším lákadlem Australené THE AMITY AFFLICTION, jejich výkon ovšem během slunečného odpoledne nijak neoslnil. O něco více zaujali TRIVIUM, naprostá většina přítomných se už ale od podvečeních hodin těšila na jediné – headlinery RED HOT CHILI PEPPERS.  Ti do zaplněného areálu sázeli jeden hit za druhým, viditelně si celou show hodně užívali a dokázali, že stále patří mezi největší rockové kapely současnosti. Praha se tedy má na co těšit.

Foto: Milan Říský, text: Jakub Poštolka

(Navštíveno 453krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články