Seznam online magazínů

Níže naleznete jednotlivá online vydání časopisu Rock&All. Časopis si zakoupíte v tiskové kvalitě ve formátu PDF. Velikost jednotlivých souborů se pohybuje okolo 50 MB, proto doporučujeme stahovat časopisy po připojení k bezdrátové síti Wi-Fi.

Jednotlivá vydání jsou možná zakoupit přes platební bránu ČSOB.

Květen 05/2017

Cena vydáni: 40,- Kč
V pátém čísle roku 2017 se dozvíte, jakou drogou se sjíždějí předskokani AC/DC Doctor Victor, co se děje s Linkin Park, jak to vypadá s novým albem skupiny Lucie, oslavíte padesátiny legendárního alba Are You Experienced? kytarového kouzelníka Jimiho Hendrixe, mnoho zajímavého si přečtete v rozhovorech s Amy Macdonald, Jasonem Mrazem nebo zpěvákem The Jesus And Mary Chain Jimem Reidem. A samozřejmě vás čeká hromada recenzí, reportů z koncertů a mnoho dalšího dobrého čtení o muzice!

Duben 04/2017

Cena vydáni: 30,- Kč
Ve čtvrtém čísle roku 2017 najdete spoustu informací o Debbie Harry a Blondie, kteří po třech letech přicházejí s novým albem, dozvíte se, jak se z méně známých skladeb staly super hity, přečtete si velký rozhovor s Jaroslavem Hutkou, povídání s triem muzikantů z J.A.R., Mňága a Žďorp vám představí Třínohého psa a spolu s Eltonem Johnem můžete oslavit jejich narozeniny. A samozřejmě vás čeká hromada recenzí, reportů z koncertů a mnoho dalšího dobrého čtení o muzice!

Březen 03/2017

Cena vydáni: 30,- Kč
Ve třetím čísle roku 2017 vám přinášíme spoustu materiálu o bouřlivákovi Philu Ruddovi. Tenhle bývalý bubenický motor legendárních AC/DC má za sebou nejeden životní kotrmelec včetně problémů s drogami a obvinění z přípravy vraždy! V exkluzivním rozhovoru se mimo jiné dozvíte, co si koupil za první větší peníze vydělané hraním u AC/DC a jaké rostliny doma pěstuje!

Únor 02/2017

Cena vydáni: 30,- Kč
Ve druhém čísle roku 2017 vám přinášíme obsáhlou reportáž mapující život KURTA COBAINA mimo koncertní pódia. Po stopách frontmana legendární kapely Nirvana se vypravíme z ospalého Aberdeenu až do Seattlu, kde si “střelil zlatou”. Za pozornost stojí také rozhovor s jeho kámošem z dětství, který dvakrát odmítl nabídku společného hraní. Vzpomínáte si na pražské doupě Bunkr? Přinášíme vám jeho příběh s neslavným koncem.

Leden 01/2017

Cena vydáni: 30,- Kč
V prvním čísle roku 2017 vám přinášíme obsáhlý materiál k legendárním PINK FLOYD, které se týká nejen čerstvého boxu The Early Years 1965–1972. Rozhovor s Nickem Masonem stojí rozhodně za přečtení. Kromě toho máme zajímavé a netradiční téma prstem po mapě, ohlížíme se za géniem Radimem Hladíkem a ve velkém rozhovoru s Robertem Kodymem se dozvíte, kdy asi vyjde nová deska LUCIE. To vše a mnohem více v lednovém čísle magazínu Rock&All!

Prosinec 12/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
The Rolling Stones – Pokud se má kolekce bluesových coververzí Blue & Lonesome stát tečkou za nahrávací kariérou „největší rock’n’rollové skupiny světa“, nemohli The Rolling Stones zvolit symboličtější koncepci alba. (Tomáš S. Polívka, Petr Adamík, Jan Tesař) Téma: Streaming – Trh s hudbou se v posledních letech překotně mění, ale v české kotlině a okolí si to leckdy ještě úplně neuvědomujeme. Budoucnost distribuce hudby je přesto digitální. Přesněji digitální a odhmotněná. (Pavel Víšek, Jan Tesař)

Listopad 11/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Metallica – Fanoušci thrashmetalové legendy si museli vytrpět zatím nejdelší pauzu mezi řadovými nahrávkami. Novinka pojmenovaná Hardwired… To Self-Destruct vyrazí do světa již v půlce listopadu. (Milan Říský, Bohouš Němec, Martin Zoul) Téma: Bootlegy v 21. StoletÍ – III. díl – Mr. Majestatix – Rozhodnutí, že tohoto mistra bootlegů musíme vyzpovídat, přišlo už před mnoha lety. Nepřál si odhalit ani obličej a cokoliv ze svého know-how, jak nahrávat koncerty. Svoje pirátské poslání bere naprosto vážně. (Ivan Ivanov)

Říjen 10/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
The Cure – Té partě nikdo neprorokoval nijak zářnou budoucnost. Nějakých čtyřicet let poté stále plní velké sály. Proč The Cure pořád táhnou a čím oslovují dnešní dvacetileté lidi? (Jana Kománková, Pavel Zelinka, Martin Zoul, Petr Adamík) Rock & Top – Sting, Mono, Jan Spálený, Rage Against The Machine, Criminal Colection, Support Lesbiens, Laurie Anderson, The Beatles

Září 09/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Nick Cave – Může bonvivána temnoty srazit temnota na kolena? Nick Cave po čtyři desetiletí koketoval se smrtí, po loňské tragédii se mu ale přiblížila nesnesitelně blízko. Takové události člověka změní, i když nechce. (Ondřej Horák, Petr Nožička, Roman Jireš, Jan Tesař) Téma: Bootlegy v 21. století – Rammstein, Muse, Paul McCartney, Bon Jovi či Kiss. Žánrově zdánlivě nesourodé kapely mají jedno pojítko. Jejich koncerty v České republice natočil sedmatřicetiletý Martin alias Mr. Scully z Plzně. (Milan Říský)

Srpen 08/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Red Hot Chili Peppers – Jedenácté řadové album RHCP je dalším vykročením do pomyslné nové éry. Před pražským koncertem jsme pro vás připravili povídání hned se třemi čtvrtinami souboru.(Marcel Anders/Petr Adamík) Téma: Světýlka beznaděje ve tmě – Řekli jsme posvítit si? Ehm… Tak otočme list.Skoro na každém koncertu se dnes v publiku objeví alespoň jeden člověk, který má v ruce mobilní telefon a pořizuje si fotky nebo video. Kromě právních otázek, kterých není málo, to má dopady na komfort návštěvníků. (Jan Tesař, Martin Zoul)

Červenec 07/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Lucie – Větší než malý fenomén naší scény slaví čtyřmi megakoncerty tři desetiletí existence. Vyzpovídali jsme Roberta Kodyma, k začátkům Lucie jsme se ohlédli s bývalými členy. A v neposlední řadě pro vás máme exkluzivní fotoreport z příprav plzeňského vystoupení. (Petr Adamík, Petr Korál, Milan Říský, Ivan Ivanov, Roman Jireš) Téma: LETEM SVĚTEM SLOVENSKÝM POPEM – Příběh minulých i současných hvězd slovenských hitparád plus 10 esenciálních česko-slovenských duetů novodobé éry. (Josef Vlček)

Červen 06/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Paul McCartney – Dva dny po červnovém pražském koncertu oslaví neúnavný muzikant 74. narozeniny a s životním odstupem rekapituluje svoji uměleckou dráhu velkorysým kompilačním albem Pure McCartney i dalším z řady turné. (Tomáš S. Polívka) Téma: Busking – Takzvaný busking je stále populárnější, především pro nepopiratelnou autenticitu a přímý kontakt s publikem. Přesto se zdá, že hrát na kytaru bude v pražských ulicích stále těžší. Rock & All se snaží fenomén buskingu postihnout v příběhu britského muzikanta Eddyho Allena, který s kytarou projel celý svět. (Ondřej Horák)

Květen 05/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Téma první: BOB DYLAN – V Dylanově posedlosti hudbou je pořád něco krásně ďábelského – asi se vážně upsal padlým andělům, raději hned několika, aby ho neopustila energie… Třicáté sedmé studiové album Fallen Angels si nadělil k 75. narozeninám. (Tomáš S. Polívka) PRINCE: Zemřel umělec i The Artist, symbol i The Symbol sebevědomé New Power Generation – bylo mu pouhých 57 let, ale udělal tolik práce, jako by prožil minimálně dva plné životy. (Tomáš S. Polívka)

Duben 04/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Téma první: IGGY POP – Pro své sedmnácté sólové album se Iggy Pop rozhodl spojit dle svých vlastních slov s tím nejlepším možným. Našel ho v producentovi, skladateli a vůdčí osobnosti Queens Of The Stone Age Joshi Hommeovi (Petr Adamík, Vojtěch Lindaur, Josef Vlček) ADRIAN T. BELL: Ač Brit, už dlouhá léta je díky angažmá v pražských The Prostitutes výraznou osobností české kytarové scény. Právě vydal druhou sólovou desku, která opět hraje výborně zvládnutým řemeslem i silnými emocemi (Ondřej Horák)

Březen 03/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Téma první: 60 LET OD VYDÁNÍ PRVNÍ ROCK’N’ROLLOVÉ DESKY – V březnu 1956 vyšla Elvisu Presleymu první dlouhohrající deska. Bylo to zároveň vůbec první rock’n’rollové elpíčko. Začátek nové éry. O jednom z nejvýraznějších symbolů Ameriky druhé poloviny 20. století se rozhovoří Josef Vlček. Ten připomene i jeho následovníky po celém světě. Svou douškou se k tématu vyjádří Jiří Suchý, svého času titulovaný západním tiskem jako Elvis z Prahy, a Jiří Černý, který vysvětlí, proč o tomto fenoménu nesepsal knihu.
Náhled v elektronické podobě

Únor 02/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Téma: MLADÝ ČESKÝ POP – Od Neckáře k Voxelovi aneb rodí se nový český pop? (Josef Vlček) LEMMY – Svět opustil nekorunovaný král špinavého rock’n’rollu a my mu skládáme poklonu výživným extraktem z rozhovorů a sérií osobitých vzpomínek. (Marcel Anders, Petr Adamík, Bohouš Němec, Ondřej Horák)
Náhled v elektronické podobě

Leden 01/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Téma: HUDBA S HENDIKEPEM Chybí jim končetina, nevidí, neslyší, potýkají se s mentálním hendikepem, přesto se jim podařilo prorazit na tvrdém hudebním kolbišt. (Pavel Zelinka)
Náhled v elektronické podobě


Zobrazit košík
(Navštíveno 2 191krát, z toho 1krát dnes)