Seznam online magazínů

Níže naleznete jednotlivá online vydání časopisu Rock&All. Časopis si zakoupíte v tiskové kvalitě ve formátu PDF. Velikost jednotlivých souborů se pohybuje okolo 50 MB, proto doporučujeme stahovat časopisy po připojení k bezdrátové síti Wi-Fi.

Jednotlivá vydání jsou možná zakoupit přes platební bránu ČSOB.

Červen 06/2017

Cena vydáni: 40,- Kč
ROCK & TOP – Lvmen, Foo Fighters, Kníry, Flogging Molly, Nežfaleš, Limetal, Deaf Havana, RockOpera THE BEATLES: SGT. PEPPER SPECIÁL – „Je tomu už dvacet let, co serža Pepř učil hrát tenhle band,“ halasí první euforické verše alba. Je tomu už padesát let, co Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band obhajuje pozici předělu, milníku, ukazatele směru, jedné z nejvýznamnějších nahrávek historie populární hudby… (TOMÁŠ S. POLÍVKA, JAN TESAŘ, MARCEL ANDERS, PAVEL VÍŠEK)

Květen 05/2017

Cena vydáni: 30,- Kč
V pátém čísle roku 2017 se dozvíte, jakou drogou se sjíždějí předskokani AC/DC Doctor Victor, co se děje s Linkin Park, jak to vypadá s novým albem skupiny Lucie, oslavíte padesátiny legendárního alba Are You Experienced? kytarového kouzelníka Jimiho Hendrixe, mnoho zajímavého si přečtete v rozhovorech s Amy Macdonald, Jasonem Mrazem nebo zpěvákem The Jesus And Mary Chain Jimem Reidem. A samozřejmě vás čeká hromada recenzí, reportů z koncertů a mnoho dalšího dobrého čtení o muzice!

Duben 04/2017

Cena vydáni: 30,- Kč
Ve čtvrtém čísle roku 2017 najdete spoustu informací o Debbie Harry a Blondie, kteří po třech letech přicházejí s novým albem, dozvíte se, jak se z méně známých skladeb staly super hity, přečtete si velký rozhovor s Jaroslavem Hutkou, povídání s triem muzikantů z J.A.R., Mňága a Žďorp vám představí Třínohého psa a spolu s Eltonem Johnem můžete oslavit jejich narozeniny. A samozřejmě vás čeká hromada recenzí, reportů z koncertů a mnoho dalšího dobrého čtení o muzice!

Březen 03/2017

Cena vydáni: 30,- Kč
Ve třetím čísle roku 2017 vám přinášíme spoustu materiálu o bouřlivákovi Philu Ruddovi. Tenhle bývalý bubenický motor legendárních AC/DC má za sebou nejeden životní kotrmelec včetně problémů s drogami a obvinění z přípravy vraždy! V exkluzivním rozhovoru se mimo jiné dozvíte, co si koupil za první větší peníze vydělané hraním u AC/DC a jaké rostliny doma pěstuje!

Únor 02/2017

Cena vydáni: 30,- Kč
Ve druhém čísle roku 2017 vám přinášíme obsáhlou reportáž mapující život KURTA COBAINA mimo koncertní pódia. Po stopách frontmana legendární kapely Nirvana se vypravíme z ospalého Aberdeenu až do Seattlu, kde si “střelil zlatou”. Za pozornost stojí také rozhovor s jeho kámošem z dětství, který dvakrát odmítl nabídku společného hraní. Vzpomínáte si na pražské doupě Bunkr? Přinášíme vám jeho příběh s neslavným koncem.

Leden 01/2017

Cena vydáni: 30,- Kč
V prvním čísle roku 2017 vám přinášíme obsáhlý materiál k legendárním PINK FLOYD, které se týká nejen čerstvého boxu The Early Years 1965–1972. Rozhovor s Nickem Masonem stojí rozhodně za přečtení. Kromě toho máme zajímavé a netradiční téma prstem po mapě, ohlížíme se za géniem Radimem Hladíkem a ve velkém rozhovoru s Robertem Kodymem se dozvíte, kdy asi vyjde nová deska LUCIE. To vše a mnohem více v lednovém čísle magazínu Rock&All!

Prosinec 12/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
The Rolling Stones – Pokud se má kolekce bluesových coververzí Blue & Lonesome stát tečkou za nahrávací kariérou „největší rock’n’rollové skupiny světa“, nemohli The Rolling Stones zvolit symboličtější koncepci alba. (Tomáš S. Polívka, Petr Adamík, Jan Tesař) Téma: Streaming – Trh s hudbou se v posledních letech překotně mění, ale v české kotlině a okolí si to leckdy ještě úplně neuvědomujeme. Budoucnost distribuce hudby je přesto digitální. Přesněji digitální a odhmotněná. (Pavel Víšek, Jan Tesař)

Listopad 11/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Metallica – Fanoušci thrashmetalové legendy si museli vytrpět zatím nejdelší pauzu mezi řadovými nahrávkami. Novinka pojmenovaná Hardwired… To Self-Destruct vyrazí do světa již v půlce listopadu. (Milan Říský, Bohouš Němec, Martin Zoul) Téma: Bootlegy v 21. StoletÍ – III. díl – Mr. Majestatix – Rozhodnutí, že tohoto mistra bootlegů musíme vyzpovídat, přišlo už před mnoha lety. Nepřál si odhalit ani obličej a cokoliv ze svého know-how, jak nahrávat koncerty. Svoje pirátské poslání bere naprosto vážně. (Ivan Ivanov)

Říjen 10/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
The Cure – Té partě nikdo neprorokoval nijak zářnou budoucnost. Nějakých čtyřicet let poté stále plní velké sály. Proč The Cure pořád táhnou a čím oslovují dnešní dvacetileté lidi? (Jana Kománková, Pavel Zelinka, Martin Zoul, Petr Adamík) Rock & Top – Sting, Mono, Jan Spálený, Rage Against The Machine, Criminal Colection, Support Lesbiens, Laurie Anderson, The Beatles

Září 09/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Nick Cave – Může bonvivána temnoty srazit temnota na kolena? Nick Cave po čtyři desetiletí koketoval se smrtí, po loňské tragédii se mu ale přiblížila nesnesitelně blízko. Takové události člověka změní, i když nechce. (Ondřej Horák, Petr Nožička, Roman Jireš, Jan Tesař) Téma: Bootlegy v 21. století – Rammstein, Muse, Paul McCartney, Bon Jovi či Kiss. Žánrově zdánlivě nesourodé kapely mají jedno pojítko. Jejich koncerty v České republice natočil sedmatřicetiletý Martin alias Mr. Scully z Plzně. (Milan Říský)

Srpen 08/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Red Hot Chili Peppers – Jedenácté řadové album RHCP je dalším vykročením do pomyslné nové éry. Před pražským koncertem jsme pro vás připravili povídání hned se třemi čtvrtinami souboru.(Marcel Anders/Petr Adamík) Téma: Světýlka beznaděje ve tmě – Řekli jsme posvítit si? Ehm… Tak otočme list.Skoro na každém koncertu se dnes v publiku objeví alespoň jeden člověk, který má v ruce mobilní telefon a pořizuje si fotky nebo video. Kromě právních otázek, kterých není málo, to má dopady na komfort návštěvníků. (Jan Tesař, Martin Zoul)

Červenec 07/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Lucie – Větší než malý fenomén naší scény slaví čtyřmi megakoncerty tři desetiletí existence. Vyzpovídali jsme Roberta Kodyma, k začátkům Lucie jsme se ohlédli s bývalými členy. A v neposlední řadě pro vás máme exkluzivní fotoreport z příprav plzeňského vystoupení. (Petr Adamík, Petr Korál, Milan Říský, Ivan Ivanov, Roman Jireš) Téma: LETEM SVĚTEM SLOVENSKÝM POPEM – Příběh minulých i současných hvězd slovenských hitparád plus 10 esenciálních česko-slovenských duetů novodobé éry. (Josef Vlček)

Červen 06/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Paul McCartney – Dva dny po červnovém pražském koncertu oslaví neúnavný muzikant 74. narozeniny a s životním odstupem rekapituluje svoji uměleckou dráhu velkorysým kompilačním albem Pure McCartney i dalším z řady turné. (Tomáš S. Polívka) Téma: Busking – Takzvaný busking je stále populárnější, především pro nepopiratelnou autenticitu a přímý kontakt s publikem. Přesto se zdá, že hrát na kytaru bude v pražských ulicích stále těžší. Rock & All se snaží fenomén buskingu postihnout v příběhu britského muzikanta Eddyho Allena, který s kytarou projel celý svět. (Ondřej Horák)

Květen 05/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Téma první: BOB DYLAN – V Dylanově posedlosti hudbou je pořád něco krásně ďábelského – asi se vážně upsal padlým andělům, raději hned několika, aby ho neopustila energie… Třicáté sedmé studiové album Fallen Angels si nadělil k 75. narozeninám. (Tomáš S. Polívka) PRINCE: Zemřel umělec i The Artist, symbol i The Symbol sebevědomé New Power Generation – bylo mu pouhých 57 let, ale udělal tolik práce, jako by prožil minimálně dva plné životy. (Tomáš S. Polívka)

Duben 04/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Téma první: IGGY POP – Pro své sedmnácté sólové album se Iggy Pop rozhodl spojit dle svých vlastních slov s tím nejlepším možným. Našel ho v producentovi, skladateli a vůdčí osobnosti Queens Of The Stone Age Joshi Hommeovi (Petr Adamík, Vojtěch Lindaur, Josef Vlček) ADRIAN T. BELL: Ač Brit, už dlouhá léta je díky angažmá v pražských The Prostitutes výraznou osobností české kytarové scény. Právě vydal druhou sólovou desku, která opět hraje výborně zvládnutým řemeslem i silnými emocemi (Ondřej Horák)

Březen 03/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Téma první: 60 LET OD VYDÁNÍ PRVNÍ ROCK’N’ROLLOVÉ DESKY – V březnu 1956 vyšla Elvisu Presleymu první dlouhohrající deska. Bylo to zároveň vůbec první rock’n’rollové elpíčko. Začátek nové éry. O jednom z nejvýraznějších symbolů Ameriky druhé poloviny 20. století se rozhovoří Josef Vlček. Ten připomene i jeho následovníky po celém světě. Svou douškou se k tématu vyjádří Jiří Suchý, svého času titulovaný západním tiskem jako Elvis z Prahy, a Jiří Černý, který vysvětlí, proč o tomto fenoménu nesepsal knihu.
Náhled v elektronické podobě

Únor 02/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Téma: MLADÝ ČESKÝ POP – Od Neckáře k Voxelovi aneb rodí se nový český pop? (Josef Vlček) LEMMY – Svět opustil nekorunovaný král špinavého rock’n’rollu a my mu skládáme poklonu výživným extraktem z rozhovorů a sérií osobitých vzpomínek. (Marcel Anders, Petr Adamík, Bohouš Němec, Ondřej Horák)
Náhled v elektronické podobě

Leden 01/2016

Cena vydáni: 30,- Kč
Téma: HUDBA S HENDIKEPEM Chybí jim končetina, nevidí, neslyší, potýkají se s mentálním hendikepem, přesto se jim podařilo prorazit na tvrdém hudebním kolbišt. (Pavel Zelinka)
Náhled v elektronické podobě


Zobrazit košík
(Navštíveno 2 777krát, z toho 4krát dnes)