Zvěsti o novém albu Arcade Fire nelhaly

Rubrika:  Novinky, publikováno: 02.06.2017

Spekulace o tom, že je vydání nové desky Arcade Fire na spadnutí (psali jsme zde), jsou u konce. Novinka kanadské kapely vyjde 28. července a ponese název Everything Now. Stejně se jmenuje i první singl, který skupina vypustila první červnový den. Ještě dříve však vinyl s touto skladbou nabízel k prodeji stánek na barcelonském festivalu Primavera Sound. Arcade Fire patří k headlinerům letošního ročníku tohoto festivalu.

Everything Now je pátým albem montrealských indierockerů. Ti na něm spolupracovali s překvapivou dvojicí producentů – někdejším basákem Pulp Stevem Mackayem a polovinou Daft Punk Thomasem Bangalterem. Ve studiu jim vypomáhal ještě Markus Dravs, který to s kapelou táhne už od její přelomové desky Neon Bible.

Vystoupením na festivalu Primavera Sound zahajují Arcade Fire rozsáhlé evropské turné, na které později naváží severoamerickou šňůrou. Nejblíže našim hranicím zahrají 2. července, kdy vystoupí v berlínském amfiteátru Kindl-Bühne Wuhlheide. Návštěvníci evropských koncertů budou paradoxně znevýhodněni, protože se nebudou moct předem seznámit s novými písněmi kapely.

Martin Zoul

(Navštíveno 74krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články