Zpěvákovi AC/DC hrozí ztráta sluchu

Rubrika:  Novinky, publikováno: 09.03.2016

Z tábora skupiny AC/DC dorazila nepříliš potěšující zpráva o zdravotním stavu osmašedesátiletého zpěváka Briana Johnsona. Tomu v případě dalšího halasného koncertování hrozí absolutní hluchota a soubor tak musel upravit zastávky svého turné Rock or Bust po Spojených státech, které pravděpodobně proběhnou za účasti dosud neupřesněného hostujícího zpěváka.

Lékaři Johnsonovi doporučili okamžitě utnout veškeré koncertování – a co bude nadále s lídrem, který u AC/DC válí od roku 1980, je ve hvězdách. Rockový kolos má v rámci evropské části turné v plánu i zastávku v Praze. Podle pořádající agentury Live Nation je zatím všechno beze změn, ale na oficiální vyjádření kapely ještě nejspíš dojde.

AC/DC poslední dobou vůbec pronásledují samé personální nepříjemnosti. Nejdřív rozšiřující se demence donutila ukončit hudební kariéru Malcolma Younga, na jehož místo byl dosazen jeho synovec Stevie Young. Později skupině i sobě zavařil bubeník Phil Rudd, jehož novozélandská policie sebrala za držení drog a vyhrožování zabitím. Vyfasoval 8 měsíců domácího vězení a jeho místo zaujal Chris Slade, který s kapelou natočil už slavné album The Razors Edge.

Držme tedy palce, aby se Brian dal dokupy a ještě si spolu s (nejen) českými fandy užil pořádně hlasitou rockovou show!

Demi Motuus

(Navštíveno 705krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články