Zemřel Scott Weiland, bývalý zpěvák Stone Temple Pilots

Rubrika:  Novinky, publikováno: 04.12.2015

Ve věku 48 let zemřel zpěvák Scott Weiland, který byl známý především jako frontman rockových velikánů STONE TEMPLE PILOTS, a také superkapely VELVET REVOLVER. Podle dostupných informací hudebník zemřel ve spánku. Jeho tělo našli v kapelním autobuse spoluhráči z kapely THE WILDABOUTS, s nimiž byl na turné. Úmrtí potvrdila jeho manželka Jamie. Scott Weiland dlouhé roky bojoval se závislostí na drogách, poslední dobou se zdálo, že závislost překonal.

Zpráva o úmrtí doslova šokovala celý hudební svět. Není to totiž dávno, co se vynořily spekulace, že by se měl rockový bouřlivák vrátit ke svým kumpánům do Stone Temple Pilots. Ti ho ze svých řad vyhodili v roce 2013. Jako náhradu si na svou stranu získali Chestera Benningtona z LINKIN PARK, který ovšem v listopadu z formace odešel. „S ohledem na čas, který Stone Temple Pilots vyžadují, na to, že jsem v Linkin Park a taky na mou rodinu, vždy někdo strádal,“ vzkázal zpěvák Bennington po odchodu z grungeové legendy.

Weiland si na svůj bývalý post poté začal brousit zuby. “Myslím, že bychom potřebovali tak rok oddech, ale pak jsem tomu otevřen,“ zareagoval nedávno na otázku, zda by se chtěl do kapely ještě vůbec vrátit.

Jakub Poštolka, Milan Říský

(Navštíveno 661krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články