Zajděte si do kina na poslední koncert Mötley Crüe

Rubrika:  Novinky, publikováno: 12.10.2016

MÖTLEY CRÜE patří bezesporu mezi nejikoničtější kapely na glamrockové scéně. Jsou jediní, u kterých heslo „sex, drogy a rock’n’roll“ není jen prázdným klišé, ale životní realitou. Téměř čtyřicet let koncertování a všemožných excesů ale čtveřice ukončila na Silvestra loňského roku, kdy v losangeleském Staples Centre odehrála úplně poslední koncert své kariéry. Pro ty, kteří se nemohli akce zúčastnit, máme ale malou náplast – celý večer byl zvěčněn a už zítra, tedy ve čtvrtek 13. října, si budete moci koncertní film vychutnat v kině.

Zmíněné vystoupení bylo součástí Final Tour, během kterého kapela navštívila pět kontinentů a odehrála 164 koncertů. Na těch pánové předvedli dokonalou show a zahráli své nejslavnější hity. Ty teď bude možné naposledy vidět a slyšet, doplněny budou o exkluzivní záběry ze zákulisí poslední tour.

Možnost zajít si do kina mají fanoušci po celém světě ve stejný čas. Navíc se bude jednat o exkluzivní záležitost – film bude promítán jen jeden večer. Přijďte se tedy také rozloučit s Vincem Neilem, Mickem Marsem, Nikkim Sixxem a Tommym Leem do některého z českých kin. 140 minut dlouhý snímek uvedou tuzemské sály multikina Premiere Cinemas pod názvem Mötley Crüe: Poslední koncert na těchto místech:

Aleš Lochman

(Navštíveno 255krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články