Zajděte si do kina na koncert DEPECHE MODE

Rubrika:  Novinky, publikováno: 30.04.2017

DEPECHE MODE vydali v březnu svou čtrnáctou studiovou nahrávku Spirit, za kterou sklízí nadšené ohlasy napříč celým světem. Vyráží také na mohutné celosvětové turné (jak je u nich zvykem), během kterého se 24. května představí také v Praze. Ještě před touto očekávanou událostí si ale můžete vychutnat koncert této britské legendy v kinosálech po celé ČR.

Záznam koncertů z Berlína, které proběhly 25. a 27. listopadu 2013 jako součást jednoho z nejúspěšnějších turné kapely, natočil Anton Corbijn. Tento výjimečný fotograf, režisér a výtvarník je s kapelou spjatý více než důkladně. Má na svědomí bezpočet jejích videoklipů, fotografií či obálek alb, proto není divu, že byl vybrán i pro tvorbu jednoho z největších koncertních filmů skupiny za celou dobu její existence.

Turné, které proběhlo na podporu třináctého studiového alba Delta Machine, navštívilo více než dva a půl milionu nadšených diváků v 32 zemích světa. Výjimečnou příležitost vidět tento koncert v kinosálech v České republice máte pouze jediný večer, a to 4. května. Seznam všech kin, kam můžete na snímek Depeche Mode: Live in Berlin zajít, naleznete ZDE.

Depeche Mode se svou temnou a sexem nabitou hudbou platí za jednu z nejkultovnějších kapel současnosti. Více než sto milionů prodaných desek a vyprodaná koncertní hlediště jsou toho jasným důkazem. „Pouhých dvacet minut po začátku, když se rozezněly mohutné akordy Black Celebration, Dave Gahan roztrhal potem nasáklou vestu a ukázal své potetované tělo. Při glam-rockové hymně Personal Jesus se točí jako derviš a pózuje jak Mesiáš. Ale do Mesiáše má skutečný Dave daleko,“ dodává už jen tak na okraj Stephen Dalton z Hollywood Reporter.

Aleš Lochman

(Navštíveno 265krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články