Záhadná smrt českého rappera

Rubrika:  CZ / Novinky, publikováno: 12.01.2017

Třicetiletý Jackpot Daniels podle dosud známých informací spáchal sebevraždu ve svém pražském bytě. Přestáváme doufat, že jde o mýlku…

„Ha! Mně je dobře! Usnul jsem v půl dvanáctý, vzbudil se v půl druhý, sežral všechny chlebíčky a pokračoval ve spánku. A co ty???“ napsal na Facebook 1. ledna. Proto je všem záhadou, co se vlastně stalo. „S největší bolestí v srdci vám musím oznámit, že Jackpot Daniels už není mezi námi,“ napsala totiž jeho přítelkyně Barbora na sociální síť.

Další dostupné informace jsou zatím jen spekulacemi. Píše se o smrti oběšením, dluzích v pokeru a psychických problémech. Jackpotův profil i hudební stránky jsou plné smutných vzkazů, a to nejen od fanoušků. Známý rapper MARPO například nezastíral překvapení: „Dane, ty vole…?“ To bohužel jenom potvrzuje, že mediální domněnky vystřídá brzy jen velký smutek.

Třicetiletý rapper byl tváří pražské formace YZO EMPIRE, věnoval se i sólové tvorbě. Jeho poslední deska Noční podnik vyšla před třemi lety. Kromě toho také Jackpot spolupracoval s již zmiňovaným Marpem nebo s PSH.

Redakce

(Navštíveno 643krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články