Zach Johnson z The Ghost Inside přišel o dva prsty

Rubrika:  Novinky, publikováno: 01.02.2016

Metalcoroví THE GHOST INSIDE se stále ještě zotavují po hrozivé autonehodě, která se jim přihodila v listopadu loňského roku. Poté, co v důsledku nehody přišel o nohu bubeník Andrew Tkaczyk, oznámil kytarista souboru Zach Johnson ztrátu dvou prstů.

Johnson, který byl nedávno propuštěn z nemocnice, kde absolvoval osm operací, zveřejnil před pár dny na sociálních sítích poněkud děsivou fotografii svého chodidla s chybějícími prsty. Jak sám ale uvedl, cítí se už lépe a je velmi šťastný, že může být konečně zpátky doma.

CZ0iaYGUsAEv79X

Zdravotně lépe je na tom také frontman Jonathan Vigil, kterému se po dvou a půl měsících léčby podařilo postavit na nohy a udělat první kroky.

Pokud byste chtěli kapele pomoci, můžete tak učinit koupí jejich muziky. Label Epitaph se totiž zavázal, že veškerý výtěžek z prodeje jejich desek půjde rovnou na náklady spojené se zdravotní péčí.

Níže se můžete podívat na krátké video, jenž pojednává o léčbě bubeníka Andrewa Tkaczyka. Ten i po ztrátě své nohy zůstává nesmírně pozitivní.

Petr Adamík

(Navštíveno 412krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články