Z Audioslave a Donalda Trumpa přátelé nejspíš nebudou…

Rubrika:  Novinky, publikováno: 18.01.2017

Zvolení Donalda Trumpa 45. prezidentem Spojených států vyvolává dodnes bouřlivé emoce, vůči kterým není imunní ani hudební svět. Do úřadu bude Trump uveden v pátek 20. ledna. Ve stejný den se v Los Angeles odehraje protitrumpovský koncert, za kterým stojí formace PROPHETS OF RAGE.

Kromě ní na akci vystoupí po letech i superskupina AUDIOSLAVE, která má s kurátory večera částečně shodný line-up. Konkrétně v obou kapelách působí basák Tim Commerford, kytarista Tom Morello a bubeník Brad Wilk. Za mikrofonem je pak doplňuje Chris Cornell, jinak zpěvák Soundgarden.

Audioslave se rozpadli v roce 2007. Do té doby stihli vydat tři alba a zapsat se do hudební historie odehráním obřího koncertu na Kubě. Příčinou rozpadu byly neshody mezi Chrisem Cornellem a zbytkem skupiny. Před časem se ale Cornell nechal slyšet, že by o comeback Audioslave hodně stál.

Sestavu účinkující na antitrumpovské akci doplní např. chicagský rapper Vic Mensa, folkový zpěvák Jackson Browne či herec a hudebník Jack Black. „Anti-inaugurační ples je oslavou odboje – odboje proti rasismu, sexismu, homofobii, násilí, devastaci životního prostředí, fašismu a Donaldu Trumpovi,‟ uvádí se v prohlášení na facebookovém profilu Prophets Of Rage.

Martin Zoul

 

(Navštíveno 228krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články