Vydat desku měsíc po předchozí? To pro Beach House ani Soulsavers není problém!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 16.10.2015

SOULSAVERS a BEACH HOUSE hodlají jen měsíc po vydání jedné řadové desky publikovat druhou. Žádný remixový apendix nebo soubor B stran singlů. Plnohodnotný materiál postavený na roveň tomu, který vyšel na měsíc starém předchůdci.

U Soulsavers se pohnutky dají jednoduše vystopovat. Po albu, které dvojice nahrála ve spojení s Davem Gahanem, zpěvákem DEPECHE MODE, se Rich Machin a Ian Glover nadchnuli do filmů Stanleyho Kubricka. Připravili kolekci plnou instrumentálních kompozic inspirovaných právě atmosférou režisérových počinů. Hromada smyčcových aranžmá, přísně filmová atmosféra.
Přesto na řadě míst má deska jednoduše nazvaná Kubrick nečekaně rockový drajv.

To Beach House prostě jen ve stejnou dobu, co dali dohromady materiál na srpnovou desku Depression Cherry, natočili další hrst novinek. Ty se náladou od introspektivních balad předchozí řadovky mírně odlišovaly. Ani ne tak aranžemi a celkovou atmosférou, jako spíš textovým zacílením.
Tématicky je deska poměrně politická. Špatně se to vysvětluje, ale jeden z postojů Thanks Your Lucky Stars Je také snaha vydala kolekci bez berliček standardní promo kampaněChtěli jsme jí jen umožnit jednoduše vstoupit do světa a existovat, prohlásila kapela v den vydání.
Přitom zprovoznila na svých webových stránkách zajímavou službu. Když vyberete ze seznamu už vydaných skladeb Beach House vaše tři nejoblíbenější, automat vám přehraje písničku z novinky, která se vašemu vkusu nejvíce přibližuje.

Beach House - Thank Your Lucky Stars

Pavel Zelinka

(Navštíveno 203krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články