Wes Borland z Limp Bizkit ve svém životě nechce příznivce Donalda Trumpa

Rubrika:  Novinky, publikováno: 21.07.2016

Kytarista Wes Borland z nu-metalových matadorů LIMP BIZKIT má za sebou emotivní výstup na sociální síti Instagram. Ostře se ohradil proti kandidátovi na amerického prezidenta Donaldu Trumpovi a také všem jeho příznivcům, které nechce ve svém životě. Na Instagramu všechny příznivce Trumpa vyzval, aby ho přestali sledovat.

Borlanda rozčílil hlavně výstup amerického herce Scotta Baio a také Trumpovy manželky Melanie. „Nechci o tom mluvit moc veřejně, ale po prvním dni republikánského srazu ani nemohu usnout. Nemohu usnout s vědomím, že je na světě tolik lidí, kteří mají uprostřed svých mozků jen kosti. Mám pocit, že budu zvracet. Nemůžu uvěřit, že se to děje. Jak můžete podporovat toho hloupého muže a jeho manželku? Nemohu uvěřit, že to kandidát jako Trump dotáhl tak daleko,“ svěřil se Borland světu a dodal, že to rozhodně nemá působit jako pozitivní reakce na demokratickou kandidátku Hillary Clintonovou.

„Pokud patříte mezi podporovatele Trumpa, prosím, přestaňte mě zde sledovat. Nesnažím se změnit váš názor. Jen vás chci pryč z mého života,“ dodal Borland.

Jakub Poštolka

 

(Navštíveno 411krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články