VIDEO: Zápasnice UFC Paige VanZant miluje A Day To Remember

Rubrika:  Novinky, publikováno: 01.09.2016

Dvaadvacetiletá zápasnice Paige VanZant, která pravidelně bojuje v populárních turnajích UFC, na internetu vyznala lásku hardcore/poppunkovým A DAY TO REMEMBER. Spolu se svou známou natočila během jízdy autem krátké video, v němž se pokouší zastoupit řev zpěváka Jeremyho McKinnona v písni 1958.

Jsem velkou fanynkou, vlastně je poslouchám už hodně dlouho. Zajímám se o různé hudební žánry, což spousta lidí neví, a A Day To Remember poslouchám už od střední školy,“ říká VanZant. Videoklip prý spolu s kamarádkou natočily jen tak pro zábavu. Kromě zmiňovaných A Day To Remember poslouchá sympatická zápasnice například hip hop, a to hlavně při tréninku. „To je hudba, která mě naladí na souboj,“ dodává s tím, že mezi její oblíbence patří například YELAWOLF, TUPAC nebo BIGGIE SMALLS. Kromě toho ovšem nepohrdne ani country, popem či křesťanskou hudbou.

Na to, jak to Paige VanZant jde v zápasnickém ringu, se můžete podívat níže prostřednictvím záznamu ze zápasu s Bec Rawlings, které VanZant dala KO.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 177krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články