Vibrující vesta vám umožní cítit hudbu

Rubrika:  Novinky, publikováno: 25.07.2016

Máte rádi, když se vám při poslechu hlasité hudby chvěje celé tělo? Pak právě vám by mohl přijít vhod nejnovější výrobek americké společnosti StudioFeed. Jmenuje se SubPac a jeho tvůrci slibují, že s ním objevíte zcela nový rozměr hudby. Tu totiž se SubPakem nejen uslyšíte, ale i ucítíte na vlastním těle.

Základní varianta výrobku představuje vestu, která vibruje s intenzitou závislou na frekvenci přehrávané hudby. Čím více basů, tím větší vibrace. StudioFeed s tímto výrobkem cílí nejen na hudební fanoušky, ale i na náročnější hráče počítačových her. Těm je určena zejména druhá verze SubPaku v podobě sedáku, který připnete k zadní části židle a při hraní her se o něj opíráte.

Sedák se prodává za 300 dolarů (7360 korun), vesta je o 50 dolarů dražší (8585 korun). Abyste si byli svojí investicí jisti, najdete na stránkách výrobce svědectví desítek lidí z hudební branže, kteří fungují jako ambasadoři značky SupPac. Jsou mezi nimi převážně lidé spojení s elektronickou hudbou, ale také například hiphopový producent Timbaland nebo funková legenda George Clinton.

SubPac není jediným výrobkem, který propojuje svět módy a hudebních technologií. Na serveru Kickstarter slaví velký úspěch náramek The Basslet, který funguje jako přenosný subwoofer. Z jiného soudku je teniska Converse, která v sobě obsahuje zabudovaný kytarový pedál. A pokud z vás ani tohle technologického geeka neudělá, jste žena a navíc čekáte dítě, můžete zkusit reproduktor určený k přehrávání hudby uvnitř vagíny. Blíž už se k hudbě asi jen tak nedostanete!

Martin Zoul

 

 

(Navštíveno 276krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Tagy
Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/106488/virtual/www/wp-content/themes/rockandall-new/functions.php on line 644