Ve dvanácti letech členem KORN? Proč ne!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 10.04.2017

Nu-metaloví bozi KORN po loňském vydání alba The Serenity Of Suffering jedou velké turné, během kterého neopomněli navštívit ani Prahu (report najdete ZDE). Zatímco evropská část je už za námi, kapela se pilně připravuje na sérii vystoupení v Jižní Americe, kam se odebere 17. dubna. Pro fanoušky nepřišla z tábora skupiny potěšující zpráva – vlivem neočekávaných událostí se této části šňůry nezúčastní Reginald Quincy Arvizu alias Fieldy.

Náhrada za něj byla však nalezena velmi rychle a její jméno (a hlavně věk) vám vyrazí dech. Novým basákem KORN se totiž stává Tye Trujillo, syn Roberta Trujilla, toho času baskytaristy METALLIKY, kterému je „pouhých“ 12 let! Mnozí z nás ve dvanácti drželi hudební nástroj v rukou poprvé, tento chlapec jej ale zvládá už téměř mistrně!

Tye Trujillo už nějakou dobu totiž hraje v kapele THE HELMETS, se kterou obráží Spojené státy a získává nadšené ohlasy od fanynek. Těch se teď ale seběhne ještě větší řádka, protože být součástí jedné z největších kapel současnosti se nestává každý den. Věříme, že o něm v budoucnu ještě hodně uslyšíme!

Samotní KORN, kteří zprávu vyvěsili na svůj Facebook, k situaci dodávají: „Fieldy se nemůže zúčastnit koncertů v Kolumbii, Brazílii, Argentině, Chile a v Peru, ale jsme šťastní, že místo něj můžeme přivítat jednoho velmi vzácného hosta. Jsme z toho nadšení a věříme, že i fanoušci budou. A doufáme, že se k nám Fieldy připojí v květnu, kdy se vrátíme do Států.“

Aleš Lochman

(Navštíveno 428krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články