Válka bratrů Gallagherových odstartuje na podzim. Liam vydal nový singl

Rubrika:  Novinky, publikováno: 02.07.2017

Již 6. října představí pod svým jménem britský zpěvák kolekci skladeb As You Were. Po rozpadu Oasis a Beady Eye se jedná o první dlouhohrající materiál, který Liam vyprodukoval. Spolupracoval na něm společně s producentem Gregem Kurstinem (Adele, Foo Fighters). Jako druhý producent se na As You Were podílel Dan Grech-Marguerit (Hurts, The Kooks, Radiohead). Po povedené Wall Of Glass představuje druhý singl, píseň Chinatown. Ta je k poslechu zatím pouze na Spotify.

Novinka prostořekého zpěváka, který neustále vede slovní válku se svým bratrem Noelem, bude jednou z velkých hudebních událostí nejen v jeho rodné Anglii. Měsíc po vydání zaútočí na hudební trh i Noel se svými Noel Gallagher’s High Flying Bird, jejich třetí nahrávka vyjde 9. listopadu. V tu chvíli se dá očekávat, že se do sebe oba bratři opět pustí. Když Noel práce na albu ohlásil, Liam jej označil za bramboru a dodal všeříkající „FUCK OASIS“.

Naposledy se předmětem sporu stala nepřítomnost Noela na charitativním koncertu v Manchesteru, před jeho startem se šuškalo o možném reunionu Oasis. K tomu ale nedošlo. „Noel je mimo zas***ou zemi! Neměli bychom všichni nasednout na zas***é letadlo a zahrát pro děti,“ narážel na to, že on sám přiletěl z Norimberka z festivalu Rock im Park. „Vys*r se na obnovu kapely, kámo, tady nejde o Oasis, ale o pomoc druhým. A on zase ukázal tu svou zas***ou barvu,” dodal směrem ke svému bratrovi, který byl v tu dobu mimo Anglii na dovolené.

Milan Říský

(Navštíveno 426krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články