V hlavní roli emoce - Yellowcard dávají poslední sbohem

Rubrika:  Novinky, publikováno: 13.04.2017

Emotivní sbohem svým věrným příznivcům. Tak by se dal stručně popsat vůbec poslední videoklip Yellowcard, kteří působili na scéně od roku 1997. Poslední sbohem dává kapela prostřednictvím videoklipu k písni A Place We Set Afire, jenž pochází z finální eponymní nahrávky vydané loni. „Tahle skladba byla inspirována a napsána jen pro vás,“ adresují Yellowcard videoklip svým fanouškům. Ti se se svými idoly mohli rozloučit během několika předchozích měsíců, kdy formace dokončila rozlučkové světové turné.

Vůbec poslední koncert Yellowcard odehráli 25. března v Anaheimu před beznadějně vyprodaným klubem. „Každý z vás si od nás zaslouží osobní poděkování. Přeju si, abychom na to měli čas,  ale vy víte, jak moc vás milujeme a jak moc nám budete chybět. Nyní nastal čas vám poděkovat za necelé dvě dekády plné rock’n’rollu,“ řekl během show frontman Ryan Key, jenž ve formaci působil od roku 1999.

Yellowcard během své bohaté kariéry stihli vydat deset plnohodnotných desek. Největší úspěch kapela slavila v roce 2003 s nahrávkou Ocean Avenue, z níž pochází stejnojmenný hit, který se pro mnohé stal doslova pop-punkovou hymnou. Deska se v roce 2013 dočkala i své akustické edice.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 57krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články