Umělecká atmosféra obrazově aneb Artmosphere útočí novým klipem

Rubrika:  Novinky, publikováno: 05.10.2015

Název talentované skupiny ARTMOSPHERE z Lysé nad Labem nebyl zvolen náhodně. V její tvorbě se totiž mísí touha o kreativní vyjádření a ve zdravém slova smyslu atmosféričnost se zálibou v art/prog rocku, ostatně sama přiznává jistou inspiraci skupinami jako PINK FLOYD, GENESIS nebo MARILLION. Artmosphere právě dokončili nový videoklip k písni Červenej nos, který hodlají slavnostně pokřtít během koncertu 7. října v pražském klubu FreeMasonic.

Soubor vznikl v roce 2010, koncertuje od podzima roku následujícího. Vedle zmíněných artrockových vlivů se nebrání ani podnětům vkusného a netuctového popu a moderního alternativního rocku. V roce 2012 Artmosphere vydali debutové album V zrcadlech, následně se s úspěchem zúčastnili několika vyhledávacích soutěží a vloni zabodovali i anketě Český slavík v kategorii Hvězda internetu, když skončili na 30. místě.

Skupinu tvoří čtveřice instrumentálně vyspělých mladých muzikantů: Martin Blažek – kytara, klávesy, zpěv, Michal Walter – kytara, zpěv, Milan Chlup – baskytara, Vítek Blažek – bicí.

KŘEST ARTMOSPHERE

Ivan Císař

(Navštíveno 445krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články