Twenty One Pilots ve světě komiksových záporáků

Rubrika:  Novinky, publikováno: 23.06.2016

Americké alternativní duo, které loni vydalo mimořádně úspěšnou desku Blurryface, se vytasilo s novým singlem. Kousek s názvem Heathens je zároveň lákadlem na chystaný filmový snímek Suicide Squad (v České republice půjde film do kin pod názvem Sebevražedný oddíl), v němž se na jednom plátně sejdou ti největší zločinci ze světa DC Comics. Singl bude součástí oficiálního soundtracku a temně laděný videoklip, který můžete sledovat níže, nabízí hned několik dříve nezveřejněných záběrů ze samotného filmu.

Kromě samotných TWENTY ONE PILOTS se na soundtracku budou podílet také Skrillex, Rick Ross, Eminem nebo PANIC! AT THE DISCO, kteří zde představí svou verzi nesmrtelného hitu Bohemian Rhapsody od QUEEN. Album se na pulty obchodů dostane 5. srpna, do kina budete moct vyrazit již o den dříve.

Tyler Joseph a Josh Dun se 4. listopadu vrátí do Prahy, kde letos v únoru uhranuli beznadějně vyprodaný Lucerna Music Bar. Tentokrát si troufají na mnohem větší prostory: představí se totiž v Tipsport areně, kam byl koncert přeložen z původně zamýšleného Fora Karlín.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 261krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články