Trent Reznor: Kanye West a The Weeknd vykrádají koncerty Nine Inch Nails

Rubrika:  Novinky, publikováno: 28.06.2018

Trent Reznor z industriálních rockerů Nine Inch Nails, kteří se již v sobotu 30. června představí na Aerodrome Festivalu, se nevybíravě pustil do Kanye Westa a populárního r`n`b zpěváka, jenž vystupuje pod jménem The Weeknd. Doslova o nich prohlásil, že vykrádají koncertní produkci, kterou měli v minulosti Nine Inch Nails.

Reznor se do hudebních kolegů pustil v rámci rozhovoru pro BBC Radio 6 Music když mluvil o tom, když Nine Inch Nails dřívě během vystoupení začali používat velké obrazovky a experimentální prudukci. “Pamatuji si, jak jsme z pohodlí gauče sledovali nějaké kapely na Coachelle. A za každou skupinou je obrazovka s projekcí. A všichni to mají ve spojení s uhlazenou světelnou show. A viděl jsem, jak Kayne West a The Weeknd očividně vykrádají naší koncertní produkci. To říkám bez jakéhokoli otálení. A oni o tom všem vědí,” řekl Reznor. Sluší se dodat, že podobná pódiová prezentace je možná daná také tím, že jak Nine Inch Nails, tak West v minulosti pracovali s produkčním Martinem Phillipsem, autorem ikonického pyramidového loga Daft Punk.

Frontman Nine Inch Nails také řekl, že se formace v současné době snaží od experimentální pódiové show odprostit a soustředit se především na hudební projev, tak jako to v minulosti viděl u The Cure nebo u Jesus and the Mary Chain. Jak moc je tohle vyjádření pravdivé, se můžete přesvědčit už v sobotu 30. června, kdy Nine Inch Nails budou jednou z hlavních hvězd Aerodrome Festivalu. Kromě osvědčených hitů české publikum snad uslyší i tvorbu z nedávno vydaného EP Bad Witch.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 213krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články