Třem-Fest láká na Hentai Corporation a na Michala Ambrože

Rubrika:  Novinky, publikováno: 18.05.2018

Již 17. ročník hudebního festivalu Třem-Fest se uskuteční 19. 5. přesně po roce opět na tradičním místě sportovního areálu V Luhu v Záluží u Plzně a stejně jako v posledních letech, se můžete těšit na pestrý line up složený z interpretů patřících k domácí špičce ve svém žánru! Po roční pauze se vrací na místu činu kultovní provokatéři Hentai Corporation s novým vynikajícím albem Intracellular Pets a po letech opět vystoupí na Třem-Festu také Michal Ambrož, tentokrát s Hudbou Praha a jejími největšími hity i novou tvorbou z alba Srdeční příběh.

Také letos program osvěží hned několik zvučných jmen, které se na Třem-Festu představí vůbec poprvé. Můžete se těšit na ostravskou crust´n´roll partu Malignant Tumour, která ve zdejších končinách vystupuje velmi zřídka a její věhlas již dávno překročil hranice naší republiky. Premiéru si „V Luhu“ odbyde také stále populárnější banjo-punk ansámbl Poletíme? a v klidu nenechá nikoho jistě ani energické vystoupení kapely Circus Brothers, která osobitě kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop, špinavý house, drsný rap a líbivý folk. Na své si přijdou také příznivci ska při vystoupení oblíbené party V3ska, fanoušky rockabilly potěší tuzemská špička Mordors Gang a chybět nemůže samozřejmě ani tradiční Adolpho, tentokrát v rozšířené verzi se svým GANGem!

Oproti předchozím ročníkům se letos začne již o hodinu dříve a celou akci v 15:00 odstartuje exkluzivní vystoupení místního souboru Tremolo s netradičním rockovějším programem, takže se vyplatí dorazit opravdu včas!

Vstupenky v předprodeji můžete tradičně pořídit v Plzni v Music records (Kollárova 24), ve Třemošné U Dítětů (Plzeňská 137) a nebo na Plzeňské vstupence (www.plzenskavstupenka.cz).

Redakce

(Navštíveno 128krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články