Totální nasazení a Zakázaný ovoce dobyli pražské Rock Café

Rubrika:  Novinky, publikováno: 19.02.2023

Tento pátek odstartovali v legendárním pražském klubu Rock Café dvě stálice české punkrockové scény, kapely Totální nasazení a zakázanÝovoce své turné. Crazy World Tour 2023 čítá celkem dvanáct zastávek a opost předskokana se budou dělit kapely Deratizéři, Dilemma in Cinema a Wotazník.

Pražský koncert otevírala v osm hodin táborská zoopunková Peshata, která svým veseselým ska roztančila první příchozí. Na služebně nejstarší partičku – Totální nasazení, která začínala něco po čtvrt na deset už byl sál téměř naplněný a k úplnému vyprodání kapacity chybělo opravdu málo. Jak uvádí kluci z Totáčů na svém Facebooku: „Přátelé a kamarádi, obrovské díky vám všem, kdo jste včera dorazili do pražskýho Rock Café Prague, kam jsme zavítali po mnoha mnoha letech a ještě že tak neboť tolik by se vás do tradičního Vagonu fakt nevešlo a kde to byl tedy famózní návrat, za tu úžasnou podporu a úžasnou účast. Byl to neskutečný mazec.“ Celý extra vydařený start turné uzavřela kapela zakázanÝovoce svými ověřenými hitovkami.

Turné pokračuje dalšími zastávkami po České republice až do začátku dubna. Více informací na Facebooku. Vstupenky na turné jsou k dostání na GoOut.

Totální nasazení_Praha_Rock Café ilu

red, foto Totální nasazení

(Navštíveno 85krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články