Tim Lambesis z As I Lay Dying je venku z vězení

Rubrika:  Novinky, publikováno: 11.02.2017

Zpěvák metalcorových AS I LAY DAYING už je na svobodě. Překvapivou zprávu o muži, který byl usvědčen z toho, že si chtěl objednat vraždu své manželky, přinesl jako první americký server Alternative Press. Lambesis nastoupil do vězení v roce 2014 a v chládku měl strávit šest let. Už koncem loňského roku byl ale podmínečně propuštěn na svobodu.

Podle zjištěných informací opustil Lambesis věznici 17. prosince. O tom, že metalový zpěvák už není pod zámkem, se rozpovídal George Lynch, bývalý kytarista metalové formace DOKKEN. „Je venku. Má v kapse obrovskou nahrávací smlouvu a také smlouvu na knihu. Všichni ostatní ale trpí. Jeho žena žije ve strachu, stejně tak jako jeho děti,“ řekl Lynch. Jedno je jisté. Lambesis se bude v dubnu znovu ženit. Podle všeho si vezme přítelkyni Amandu Dubord, s níž začal chodit ještě předtím, než byl v roce 2013 zatčen.

Nápad, že by si mohl sehnat nájemného zabijáka, dostal svalnatý zpěvák v roce 2013. S novinou se svěřil jednomu člověku v posilovně, ovšem ten duchapřítomně vše oznámil na policii, která následně pověřila jednoho ze svých mužů, aby předstíral, že má o „práci“ zájem. Jakmile Lambesis policistovi v utajení předal obálku s fotkami své manželky, adresou, kódy bezpečnostních alarmů a tisícovkou dolarů, byl zatčen. O rok později už putoval do vězení a As I Lay Dying oznámili pauzu na neurčito.

Podle Lynche vedl zarytý křesťan Lambesis spořádaný život. Pak ho ale steroidy, drogy a striptérky změnily. „Úplně se utrhl ze řetězu. Opustil svou rodinu a žena mu vyhrožovala rozvodem,“ tvrdí Lynch, podle něhož Lambesisovo chování zničilo respektované a populární As I Lay Dying.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 314krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články