Three Days Grace se na podzim vrátí do Prahy

Rubrika:  Novinky, publikováno: 07.05.2018

Po loňském vystoupení na festivalu Rock For People se do Čech vrátí populární kanadští rockeři Three Days Grace. V rámci podzimního evropského turné se zastaví i v Praze, kde formace naposledy hrála v roce 2016. Kapela na turné představí aktuální řadovku Outsider. Vstupenky na koncert, který se odehraje 19. října v Malé sportovní hale, budou k dispozici už od pátku 11. května.

Progrese, to je slovo, které znázorňuje v pořadí druhý počin kapely v čele s frontmanem Mattem Walstem. Dle slov jeho bratra Brada právě Matt byl ten, který kapele zvedl sebevědomí a zavedl do desky mnoho nových nápadů. “Je to o hledání místa ve světě, který se zbláznil,” říká k novince baskytarista Brad Walst, a dodává: “Snažíme se z toho čas od času dostat. Děláme věci, které umíme a děláme je dobře. Vždycky se díváme dopředu a neohlížíme se zpátky. To je naše věčné téma.” Mezi vlivy zmiňuje kapela elektronický zvuk diverzního výběru umělců jako jsou Nine Inch Nails, White Zombie, Bring Me The Horizon nebo Lana Del Rey a překvapivě do toho zařadili i soundtrack kultovní klasiky Ztracení chlapci.

Vydání alba doprovází velké turné, v létě projedou Three Days Grace Kanadu a USA, zahrají si s Avenged Sevenfold nebo Prophets of Rage. Na podzim pak pánové zamíří do Evropy a  na podzim představí novinku i český fanouškům.

Redakce

(Navštíveno 110krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články