Thrashová událost podzimu nás čeká v Jablonci

Rubrika:  Novinky, publikováno: 06.09.2019

Jablonec nad Nisou se v sobotu 21. září promění v hlavní město thrash metalu. Ve zdejším Eurocentru totiž v rámci aktuálního evropského turné Killfest Tour 2019 vystoupí thrashoví matadoři Overkill (na snímku) a Flotsam and Jetsam. Jediné české vystoupení pořadatelé navíc okořenili speciálním hostem, kterým není nikdo menší nežli německá legenda Destruction.

Thrasmetalová legenda z New Jersey Overkill, jež ovlivnila celé generace kapel, zde s ikonickým frontmanem Bobbym “Blitzem” Ellsworthem představí letošní album The Wings of War, první s novým bubeníkem Jasonem Bittnerem, který nahradil letitou oporu sestavy Rona Lipnického.

Ve Flotsam and Jetsam z arizonského Phoenixu působil nejprve baskytarista Jason Newsted, který po vydání albového debutu Doomsday for the Deceiver (1986) v Metallice nahradil Cliffa Burtona. Kapelu ovšem proslavila až alba No Place for Disgrace (1988) a When the Storm Comes Down (1990). Fanouškům v Jablonci představí třináctou řadovku The End of Chaos, jež vyšla letos v lednu.

A protože nestárnoucí zpěvák a baskytarista Schmier ukázal na novém albu Born To Perish, že to jeho kapele Destruction sluší i se dvěma kytarami, máme se věru na co se těšit, ponožky se budou na sále „samy rolovat“. Jako předkapela se úvodem navíc přestaví německá speedthrashová partička Rezet. V Jablonci nad Nisou bude 21. září navzdory datu skutečně horko!

Michal Straka

(Navštíveno 102krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články