THE OFFSPRING přijedou v srpnu zařádit do Prahy

Rubrika:  Novinky, publikováno: 07.06.2017

Americká punk-rocková skupina THE OFFSPRING má na svém kontě devět studiových alb, z nichž to poslední Days Go By vyšlo před čtyřmi lety. U nás jsme je mohli naposledy vidět v loňském roce na festivalu Rock for People, letos přijedou do Malé sportovní haly představit svůj plnohodnotný program plný těch největších hitů. Údajně bychom se měli dočkat i nějakých novinek, které by se měly objevit i na připravovaném novém albu.

Kapela vznikla v roce 1984 v Kalifornii, během své historie odehrála více než 1100 koncertů po celém světě a prodala přes 40 milionů nosičů. Třetí studiové album Smash z roku 1994 se stalo nejprodávanějším albem, které kdy vyšlo u nezávislého vydavatelství. Od té doby všechna další díla pravidelně okupovala přední příčky prodejních hitparád.

The Offspring jsou jednou z koncertních stálic světové rockové scény a i v srpnu v Praze se představí v sestavě Dexter Holland (zpěv, kytara), Noodles (kytara), Greg K (baskytara) a Pete Parada (bicí).

Jako předkapely se českým fanouškům představí dvě naděje mezinárodní punk-rockové scény – německo-švédští NEWDRIVE a britští THE BOTTOM LINE. Vstupenky na koncert, který se koná 23. srpna, jsou v prodejních sítích Ticketpro a GoOut už k dispozici v cenách od 890 do 1.290 Kč.

Offspring_Praha_2017MSH

Aleš Lochman, foto: Jakub Deml

(Navštíveno 139krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články