The Kooks dnes vydávají bestofku s dvěma novými tracky

Rubrika:  Novinky, publikováno: 19.05.2017

Fungují více než dekádu a na svém kontě mají čtyři studiová alba, podnikli velká světová turné a získali bezpočet ocenění. Mluvíme o THE KOOKS, kvartetu z anglického Brightonu, které poprvé bilancuje svou kariéru. Po oznámení turné Best Of, které se vyprodalo v Británii za necelý týden, oznámila čtveřice vedená zpěvákem Lukem Pritchardem vydání kolekce největších hitů. Výběrovka The Best Of…So Far vychází právě dnes a obsahuje klasické singly a oblíbené skladby fanoušků jako Naive, She Moves In Her Own Way nebo Bad Habit. K nim navíc kapela přihodila dvě zbrusu nové nahrávky – singly Be Who You Are a Broken Vow.

Zpěvák Luke k vydání sampleru podotýká: „Bylo nesmírnou potěchou spolupracovat, cestovat, hádat se, nesnášet a milovat ty nejtalentovanější lidi, které jsem kdy v životě potkal. Je to nejlepší zaměstnání na světě a nemám vůbec v úmyslu s tím v dohledné době skončit.“ Domácí fanoušci THE KOOKS, kteří už odstřihávali poslední dílky metru symbolizující jejich vystoupení v České republice, si bohužel počkají mnohem déle. Místo hudebního svátku, který měl proběhnout za týden, je koncert v Malé sportovní hale přesunut z 26. května 2017 na 11. listopad tohoto roku.

 “Velice nás to mrzí, ale z logistických důvodů jsme nuceni koncert The Kooks v Malé sportovní hale v Praze dne 26. 5. 2017 přeložit na 11. listopad tohoto roku. Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín,” vyjádřil se management britské indie popové hvězdy. A samotná kapela se připojuje: „Omlouváme se, že musíme termín koncertu odložit. Moc se na vás těšíme v listopadu a děkujeme za vaši podporu, která je pro nás vším.“ Předskokany The Kooks budou domácí LAKE MALAWI.

Pavel Zelinka

(Navštíveno 65krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články