The Cat Empire se vrací do Prahy, představí nové album

Rubrika:  Novinky, publikováno: 07.05.2016

Melbournská kapela THE CAT EMPIRE, proslulá svými energií sršícími koncerty, dokončila očekávané nové studiové album Rising With The Sun, které svým fanouškům představí na letošním světovém turné. V jeho rámci se po půldruhém roce 25. října vrátí koncertovat do Prahy. Dějištěm bude Lucerna Music Bar.

 V červnu 2015 zcela zaplnili pražský Lucerna Music Bar a svým vůbec prvním vystoupením v České republice splnili koncertní dluh vůči svým zdejším fanouškům. Ti tehdy bouřlivě aplaudovali jejich chytlavé fúzi jazzu, ska, reggae, rocku a především nakažlivě pozitivním vibracím, které z pódia kapela spontánně šířila. Během toho roku kapela prodala na své koncerty po světě přes půl miliónu vstupenek. Hlavní koncert turné se konal ve slavné londýnské Royal Albert Hall a byl vyprodán měsíce dopředu. The Cat Empire sice s úspěchem vydávají již sedmé studiové album, ale jejich síla tkví právě v živém vystupování.

Příslibem velkého hudebního zážitku je také již zmiňované nové abum Rising With The Sun, které dobylo iTunes Top20 v 16 zemích na 6 kontinentech a Top10 v 7 zemích na světě a to včetně České republiky. Stejně jako alba předchozí, je i novinka plná lehce návykových melodií, výrazných hitových refrénů a energických rytmů. Živá vystoupení neutuchající energii této party jen podtrhují a po úspěchu prvního pražského koncertu bylo jen otázkou, kdy se sem s nástroji vrátí.

“Koncert The Cat Empire byl pro nás neuvěřitelným zážitkem a pro agenturu Everything Goes to byl zcela jistě zásadní koncert roku 2015. Společně s vystoupením Hindi Zahra si jej po umělecké stránce za rok 2015 z našich akcí ceníme nejvíce,“ říká Michal Rolčík z agentury Everything Goes, která říjnový koncert tentokrát pořádá ve spolupráci s Artprom.  Vstupenky lze koupit ZDE.

(Navštíveno 128krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články