Texty k nové desce Slipknot už jsou téměř hotové

Rubrika:  Novinky, publikováno: 10.04.2018

Okolo Coreyho Taylora je v posledních týdnech rušno. Před pár dny vydali jeho Stone Sour, kteří se na jaře chystají i do Evropy, nový videoklip a neúnavný zpěvák čas od času stíhá informovat i ohledně stavu připravované desky jeho domovských Slipknot. Nyní řekl, že texty k nové nahrávce jsou už téměř hotové!

Kluci píší tuny nové hudby, já jsem napsal texty téměř ke všem písním a nyní, až budu mít nějaký volný čas, začneme nahrávat demoverze a co nejvíce se pokusíme ten proces urychlit. Uvidíme, co se bude dít dál,” prozradil Taylor. Práce na následovníkovi úspěšné desky .5: The Gray Chapter začaly loni a nyní vše nasvědčuje tomu, že by se kapela opravdu již brzy mohla odebrat do nahrávacího studia. Ačkoli to zatím nikdo z formace nepotvrdil, předpokládá se, že nahrávka vyjde během roku 2019.

“Nyní je v plánu příští rok, ale zatím to jsou jen obrovské plány, protože jsme se zatím nikam nepohli, takže uvidíme, co se stane,” doplnil Corey Taylor, jež před pár dny na Instagramu klavírním kouskem uctil památku zesnulého basáka Paula Graye.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 181krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články