Tata Bojs čeká křest nové desky A / B

Rubrika:  Novinky, publikováno: 05.11.2015

Deváté album Tata Bojs nese název A / B a opět přináší nové prvky a vybočuje z dosavadní diskografie. Na pražský křest počinu, který proběhne 12. listopadu ve Fóru Karlín, se kapela z Hanspaulky připravovala bezmála rok. Kromě nových skladeb, jimž vévodí Sonda nebo Antikvariát, se diváci dočkají originálních projekcí, běžícího pásu a dalších rekvizit. „Celé to bude hodně postavené na čtverci, osové souměrnosti a lichých segmentech. Protože A / B je naše deváté album,“ řekl frontman Milan Cais v rozhovoru pro Rock & All.

Jako speciální hosté se před hlavní kapelou večera představí electro-popová formace Midi Lidi. V Karlíně tak půjde o komplexní audiovizuální zážitek od začátku do konce. Po křestu navážou Tata Bojs na turné k aktuální desce. V rámci Československa neminou například Bratislavu, Plzeň, Olomouc, České Budějovice a Zvolen.

Lístky na koncert lze zakoupit prostřednictvím sítě Ticketstream. Kompletní dvojrozhovor s Milanem Caisem a Dušanem Neuwerthem i recenzi A / B najdete v listopadovém čísle Rock & All.

Vojtěch Tkáč

(Navštíveno 170krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články