Svátek extrémního metalu Morbidfest tour se blíží!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 11.05.2019

Extreme-metalové kapely I Am Morbid (na snímku), Atrocity a Sadist se spojily a vyrazili společně na Morbidfest tour rozválcovali města na území Evropy a Velké Británie! Se speciálním setem se tak představí v neděli 19. května 2019 také v pražském Storm Clubu!

Američtí I Am Morbid v obsazení, které tvoří zpívající basák David Vincent a bubeník Tim Yeung z Morbid Angel, kytaristé Bill Hudson (Circle II Circle, Trans-Siberian Orchestra) a Ira Black (Metal Church, Lizzy Borden), představí materiál z prvních čtyř alb Morbid Angel. Zazní tak hity z řadovek Altars Of Madness (1989), The Blessed Are the Sick (1991), Covenant (1993) a Domination (1995), což je pro fanoušky death metalu skvělá příležitost slyšet své oblíbené skladby naživo!

Němečtí metalisté Atrocity chystají speciální program s albem Okkult, který zahrnuje všechny oblíbené skladby napříč celou historií kapely. A italští progresivní deathmetaloví veteráni Sadist představí jak své nedávno vydané album Spellbound, tak i své staré dobré hity. Pořadatelé ještě slibují další speciální hosty a fanoušky tak čeká skutečně extrémní nářez!

Michal Straka

(Navštíveno 50krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články