Superskupina Sons Of Apollo přijíždí do Prahy

Rubrika:  Novinky, publikováno: 18.06.2018

Stačí jen vyslovit jména kapel jako Dream Theater, Guns N´ Roses, Mr.Big, Journey, Winery Dogs a nebo vyjmenovat jednotlivé muzikantské veličiny: Mike Portnoy (bicí), Billy Sheenan (baskytara), Jeff Scott Soto (zpěv), Derek Sherinian (klávesy) a Ron „Bumblefoot“ Thal (kytara) a každému je nad slunce jasné, že jejich uskupení, nazvané Sons Of Apollo, je progresivně metalovou superskupinou.

Založení tohoto souboru má na svědomí neúnavný bubeník a entertainer Mike Portnoy s klávesistou Derekem Sherinianem, kteří spolu působili už v Dream Theater. K nim se přidal kytarista Ron „Bumblefoot“ Thal (dříve Guns N’ Roses) a baskytarista Billy Sheehan (Mr. Big). Jako mistra hlasivek přijali Jeffa Scotta Sota z Journey. Dle vlastních slov Mikea Portnoye se nejedná o jednorázový projekt, ale o plnohodnotnou kapelu. To pochopitelně ukáže až čas.

„Synové boha hudby Apollona“  s vynikající debutovou deskou Psychotic Symphony z loňského října za zády se představí tuzemskému publiku k jedinému vystoupení 25. 6. 2018 v pražském Futurum Music Baru.

Redakce

(Navštíveno 129krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články