Stone Sour předělali Mötley Crüe, Slayer a Rolling Stones

Rubrika:  Novinky, publikováno: 29.09.2015

V dubnu vydala skupina STONE SOUR první EP coververzí nazvané Meanwhile In Burbank. Ještě letos na něj plánuje navázat dalším nosičem Straight Out Of Burbank. Jasně, dříve sice Stone Sour tvrdili, že vše vyjde jako jedna deska, ale nakonec se své dílo rozhodli rozprostřít na tři disky.

„Na druhém cover EP najdete například předělávky písní od BAD BRAINS nebo MÖTLEY CRÜE a trojka No Sleep Till Burbank pak bude obsahovat věci jako VIOLENT FEMMES nebo RAGE AGAINST THE MACHINE,“ předznamenává obsah nahrávek Straight Out Of Burbank a No Sleep Till Burbank zpěvák Corey Taylor.

Takhle se minule Stone Sour poprali s hitem KISS:

První jmenovaná nahrávka vyjde podle frontmana buď koncem října, nebo v listopadu. „EP je hotové, mixuje se. Nic proti tomu prvnímu, ale tohle je rozmanité a výborné,“ dodal Taylor. Kromě předělávek od BAD BRAINS a MÖTLEY CRÜE nabídne EP písně od SLAYER, THE ROLLING STONES a IRON MAIDEN. V Gimme Shelter od Rolling Stones si navíc zahostovala zpěvačka Lzzy Hale z HALESTORM. Závěrečná část trilogie by pak měla vyjít příští rok a nabídne písně od VAN HALEN, VIOLENT FEMMES, BUZZCOCKS, RAGE AGAINST THE MACHINE a AC/DC.

„Spousta lidí řekne, že jsme v háji, když vydáváme předělávky, ale tak to není. Prostě jsme chtěli lidem nabídnout naše verze věcí, které milujeme,“ vysvětluje Taylor, který momentálně brázdí pódia se SLIPKNOT. Po skončení turné by se podle všeho měl vrhnout na přípravu další řadové desky se Stone Sour, se kterými natočil kritikou vyzdvihované dvojalbum House Of Gold & Bones.

Milan Říský

(Navštíveno 203krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články