Stone Sour chystají vydat další covery

Rubrika:  Novinky, publikováno: 27.12.2015

I když zpěvák Corey Taylor v současné době brázdí pódia se Slipknot, brzy se dostane ke slovu i jeho další kapela Stone Sour. Ta se nedávno připomněla vydáním pětipísňového EP, které obsahovalo předělávky slavných písní, například od Kiss či Judas Priest. Další dvě EP budou podle Taylora brzy následovat.
Do konce roku by totiž mělo vyjít EP Straight Outta Burbank. To bude obsahovat i coververzi písně Gimme Shelter od The Rolling Stones, ve které navíc bude hostovat zpěvačka Lzzy Hale. „Velké díky Lzzy Hale za to, že to dokázala takovým způsobem rozbalit. Zní to úžasně!“ okomentoval její výkon kytarista Stone Sour Josh Rand. Kromě zmiňované skladby se na EP dostanou i písně od Bad Brains, Slayer, Mötley Crue a Iron Maiden. O které konkrétní songy půjde zatím nebylo upřesněno.
Další rok by mělo vyjít třetí EP nazvané No Sleep Till Burbank, kde dostanou prostor skladby od Van Halen, Violent Femmes, Buzzcocks, AC/DC a Rage Against The Machine. Pak by se Stone Sour měli pustit i do nahrávání zbrusu nového autorského materiálu.

http://www.youtube.com/watch?v=3HFaUoulmx4
„Pro nové album mám teď připravených asi osm skladeb, ale do studia nepůjdeme, dokud Slipknot nedokončí turné. Chceme se tentokrát ubírat trochu jiným směrem, chceme hrát opravdový rock and roll a znovu trochu posunout hranice toho, co dokážeme. Teď se tedy novým albem Stone Sour zabývám jenom ve chvílích volna, pomalu ale chystám základy, na nichž to pak vybudujeme,“ uzavírá Taylor.

Milan Říský

(Navštíveno 210krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články