Staňte se součástí obklopujícího videa DEPECHE MODE

Rubrika:  Novinky, publikováno: 23.06.2017

DEPECHE MODE vydali v březnu svou čtrnáctou studiovou desku Spirit (recenzi čtěte ZDE), na které spolupracovali s producentem Jamesem Fordem. Ten dokázal písním vdechnout silný analogový zvuk, který nový materiál posunul o kus dál od čtyři roky starého alba Delta Machine. Povedená nahrávka je samozřejmě podporována masivním celosvětovým turné The Global Spirit Tour, na kterém ze sebe trio Dave Gahan, Martin Gore a Andy Fletcher vydávají vše. V Praze jsme je mohli vidět 24. května, fotky z koncertu nejdete ZDE.

053dm web foto t.s.polivka

Jelikož nebyli Depeche Mode nikdy jen zvukoví inovátoři, ale také vizuální průkopníci, přichystali si pro fanoušky dárek v podobě videoklipu v momentálně populárním formátu – všeobklopujícím 360stupňovém obrazu. Níže se podívejte, jak si pánové střihli intimní verzi otvíráku alba Going Backwards živě ve studiu. A i přesto, že každý z členů skupiny okupuje jiný roh místnosti, video působí kompaktně a uceleně díky speciálním efektům, laserům a prolínajícím se fotografiím. A máte vlastně pořád co objevovat. Režie klipu se ujal Timothy Saccenti.

A pokud jste staromilci a máte rádi klasickou práci s kamerou a střihem, podívejte se i na běžné video ve standardním formátu:

Připomínáme, že kapela nedávno oznámila další část turné, během které se opět přijedou podívat do Prahy. V O2 areně vystoupí 31. ledna 2018, vstupenky bude možné v běžném předprodeji kupovat od pondělí 26. června.

Aleš Lochman, foto: Tomáš S. Polívka

(Navštíveno 139krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články