Skrillex je zpět ve From First To Last

Rubrika:  Novinky, publikováno: 02.03.2017

Konec spekulacím. Několik týdnů poté, co emo/post-hardcoroví FROM FIRST TO LAST zveřejnili novinku Make War, na níž se po dlouhých deseti letech objevil za mikrofonem Sonny Moore (více zde), dnes známý jako SKRILLEX, kapela potvrdila, že je skutečně opět jejím členem. Spekulace utnula nová fotografie, která se objevila na profilech From First To Last na sociálních sítích. Moore je navíc nyní uveden jako oficiální člen na Facebooku formace.

Svůj koncertní návrat ke své bývalé kapele si Sonny Moore odbyl nedávno v Los Angeles. Formace zde zahrála set složený především z debutové desky Dear Diary, My Teen Angst Has a Body a také již zmiňovanou novinku. Kromě Moora nyní v kapele působí dlouholetý kytarista Matt Good, kytarista Travis Richter, basák Matt Manning a také bubeník Derek Bloom. Ten se ovšem na aktuálním singlu Make War nepodílel – bicí zde, poněkud překvapivě, obstaral Travis Barker z BLINK-182.

Sonny Moore se poté, co v roce 2007 z kapely odešel, začal věnovat dráze elektronického producenta. Jako Skrillex prozatím vydal dvě plnohodnotné desky a získal již osm sošek Grammy. Naposledy v roce 2016 za album Skrillex and Diplo Present Jack U, na němž se nachází taktéž oceněná skladba Where Are Ü Now, na níž Skrillex a Diplo přizvali JUSTINA BIEBERA.

Zda From First To Last navážou na novinkový singl Make War i dalším materiálem, zatím není známo. Kapela stejně tak mlčí o svých koncertních plánech.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 193krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články