Podzim s Deftones

Rubrika:  Novinky, publikováno: 24.08.2015

Čekání je téměř u konce, nová deska DEFTONES vyjde v listopadu. Očekávaná nahrávka měla původně vyjít již koncem léta, ale zpěvák Chino Moreno nyní prozradil, že se datum vydání o nějakou dobu posouvá.

„Myslím, že říjen nebo listopad bude ten správný čas, ale spíše to vidím na listopad,“ prozradil Moreno v rozhovoru pro americké rádio WSOU. Vzápětí dodal, že novinka je kompletně nahraná a dolaďují se poslední detaily.

A jak bude v pořadí osmé album kalifornské úderky znít? Podle všeho to vypadá, že Deftones zabrousí do neprozkoumaných lovišť. „Musím prozradit, že deska je zvukově hodně povedená. Náš basák hraje na šestistrunnou baskytaru. To nám v kombinaci se mnou a s kytaristou umožnilo dát dohromady zvuk, který je pro nás pro všechny novinkou,“ komentuje zpěvák nejnovější dílo.

O dalších detailech ale Deftones zatím mlčí. Jasné je pouze to, že i tentokrát pracovali ve studiu s producentem Mattem Hydem (SLAYER, CHILDREN OF BODOM) a že se na albu jako host objeví Jerry Cantrell z grungeových veteránů ALICE IN CHAINS.

Mimochodem o hostovačce China na posledním album LAMB OF GOD víte?
Ne? Pak klikněte sem.

Jakub Poštolka

 

(Navštíveno 245krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články