Selfie na pódiu s Limp Bizkit raději nezkoušejte

Rubrika:  Novinky, publikováno: 24.05.2016

Pokud máte v plánu udělat si do své sbírky selfíček také jednu fotografii s kytaristou Wesem Borlandem z LIMP BIZKIT, dáme vám dobrou radu: raději to ani nezkoušejte. Mohli byste totiž dopadnout jako jeden fanoušek z jižní Ameriky, pro jehož čin neměl známý kytarista a mistr efektních masek žádné pochopení. Na to, jak celá situace dopadla, se můžete podívat níže.

Celou situaci, z níž fanoušek naštěstí vyvázl bez zranění, už stihl okomentovat i samotný Borland. „Během koncertů se už stalo mnoho špatných věcí a pokud nejste na pódium pozvaní, nevíme, jaké jsou vaše úmyslu nebo zda nejste třeba zfetovaní nebo agresivní. Tomu klukovi se nic nestalo… Popadl jsem ho za jeho triko a odstrčil jsem ho z mého prostoru. Nedělejte to. Respektujte náš prostor a my budeme respektovat ten váš,“ říká k incidentu kytarista.

Wes Borland není jediný, komu se móda selfíček na pódiu nelíbí. Své k tomu například řekl i Glenn Danzig a před pár měsíci se internetem prohnal záznam, kdy zpěvák Parker Cannon z pop-punkových THE STORY SO FAR nekompromisně skopl z pódia fanynku poté, co se s ním chtěla vyfotit.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 560krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články