Selah Sue se vrací do Česka. Vystoupí hned dvakrát

Rubrika:  Novinky, publikováno: 29.04.2016

Belgická zpěvačka SELAH SUE stihla v minulosti už dvakrát vyprodat klub Roxy. Jestli se jí to podaří i letos se dozvíme už v úterý 3. května. Den po pražském koncertu navíc vystoupí i v brněnském Sono Centrum. Na obou koncertech bude předskakovat vycházející česká hvězda Emma Smetana.

Nadžánrová umělkyně tentokrát přijede představit aktuální album Reason, které bodovalo v belgických, nizozemských, francouzských i švýcarských hitparádách. Deska propojuje prvky soulu, funku, jazzu i trip hopu. Osobitý hudební koktejl si oblíbila řada vlivných osobností hudebního světa včetně nedávno zesnulého PRINCE. Ikoně funku Selah Sue mimo jiné předskakovala na koncertě v Antverpách. „Asi dvě hodiny před show jsem se dozvěděla, že můžu vystoupit před Princem. Okamžitě jsem naskočila do auta a vyrazila. V zákulisí jsme se ho vyptávala na plno věcí, třeba jestli je šťastný. Odpověděl, že ano,“ vzpomíná šestadvacetiletá zpěvačka.

Příležitost vystoupit před belgickou zpěvačkou v Praze a Brně dostala Emma Smetana. Někdejší televizní moderátorka vydala svůj indie popový debut What I’ve Done teprve v únoru, přesto už stihla tuzemskou scénu přesvědčit o svých pěveckých i skladatelských kvalitách. Na pódiu Emmu doplňuje například producent a multiinstrumentalista Jiří Burian (REPUBLIC OF TWO, KAPITÁN DEMO) a její přítel Jordan Haj (PETER PAN COMPLEX).

Vstupenky na oba koncerty lze zakoupit prostřednictvím sítě GoOut.

Vojta Tkáč

(Navštíveno 222krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články