Scars on Broadway vydali nový singl Lives a deska vyjde v létě

Rubrika:  Novinky, publikováno: 24.04.2018

Znovuzrození Scars on Broadway Darona Malakiana se hlásí o slovo! Album pojmenované Dictator vyjde 20. července. Tedy téměř deset let po eponymním debutu skupiny.

Malakian v rozhovoru pro Rolling Stone uvedl, že album nahrál už před šesti lety, ale v té době se znovu dali dohromady System Of A Down a kytarista se rozhodl nahrávku nevydat. Pro případ, že by se písně hodilo do katalogu SOAD. „Seděl jsem na něm šest let,“ řekl.

Právě fakt, že se čtveřice muzikantů doposud neodhodlala vydat do studia, jej nakopl k vydání pod hlavičkou vlastního projektu. Tak jak bylo původně zamýšleno. „Rozhodně je více systémovské než prvotina Scars On Broadway,“ předesílá. Zároveň se prý mohou fanoušci těšit na další nové písně Scars: „Bude brzy. Napsal jsem hodně věcí, zkoušíme s ostatními muzikanty ze skupiny  a myslím, že během následujících čtyř měsíců doufám půjdeme do studia.“

Podle Malakiana System Of A Down definitivně nezavrhli možnost natočit desku. „Jsme kamarádi, užíváme si hraní naživo ale nahrát album je něco jiného. Vyžaduje to trochu víc soudržnosti a odhodlání od všech a nejsem si jist, zda jsou všichni na tento závazek připraveni. Nemůžu k tomu nikoho nutit,“ poodhalil Daron.

Milan Říský

(Navštíveno 303krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články