Sabina Křováková má nový klip

Rubrika:  Novinky, publikováno: 21.07.2019

Zpěvačka Sabina Křováková uvedla nový singl a zároveň videoklip Vodopád slov. Stejně jako v případě loňského singlu Jako dřív jsou jeho autory Xindl X a Lukáš Bundil. Obrazově působivý klip vznikl v Hřensku, v tamních soutěskách a v okolí penzionu a restaurace Stará plynárna.

Vodopád slov je píseň o člověku, který ví, že vztah, ve kterém je, již vyhasl. Přesto se ho snaží zuby nehty zachránit a bolí ho, že to nejde. Když se kluk neumí anebo se nechce vyjádřit, vlastně už není co řešit. Zažil to asi každý. Pro holku je třeba nebrat to tragicky, protože to k životu patří. Vždycky přijde něco nového, třeba i lepšího,“ představuje svou novinku zpěvačka a dodává: „Za Starou plynárnou je starý židovský hřbitov a přímo v tom domě prý straší dělník Hans. To prostředí má úžasnou atmosféru, pro mě až tajuplnou, trochu hororovou.“

Sabina Křováková prošla několika rockovými a punkovými kapelami (Death House, Smíšené zboží, H4S, Neřesti). Z její spolupráce s „teplickými King Crimson“, legendární skupinou Aku-Aku, v níž už jako šestnáctiletá hostovala, vzešlo bluesrockově laděné album Co řekl kocour Sabině (natočeno 2008, oficiálně však vyšlo až 2017). V roce 2013 zvítězila v soutěži Česko-Slovenská SuperStar, s čímž bylo spojené i album Sabina. První autorskou desku Sirkama vydala o dva roky později.

 

Dnes vystupuje s vlastní doprovodnou kapelou, kterou aktuálně tvoří kytarista Tomáš Fuchs, baskytarista Samuel Barcík, jenž se střídá s Daliborem Pelcem, a multiaktivní – a multižánrový – bubeník Michael Nosek (jinak The Odd Gifts, Mário Bihári & Bachtale Apsa, Jana Lota, Eggnoise, Prague Connection, The BladderStones, Livin Free, Personal Highway, Maraca, Gabriela Vermelho & GaRe, Vít Švec Trio, Josephine & The Band).

Petr Korál

(Navštíveno 82krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články