Roger Waters chce příští rok vydat novou sólovku

Rubrika:  Novinky, publikováno: 16.11.2015

Britský rocker vypustil do světa informaci, že by chtěl během roku 2016 vydat novou, v pořadí čtvrtou sólovou desku. Měla by tak vyjít dlouhých 24 let poté, co se na svět dostal počin Amused To Death. Po novince by mělo následovat také koncertní turné.

Podle aktuálních informací album, na němž Waters nyní usilovně pracuje, bude pojato jako koncepční. Mělo by jít o příběh jistého starého muže a jeho vnuka, kteří hledají odpovědi na určité otázky. Pro médium Digital Spy Waters také uvedl, že na desce se kromě zbrusu nových písní objeví také materiál starý až 15 let. „Pohrávám si s nápadem, že bych tuhle věc přetransformoval do stadionové koncertní show,“ řekl hudebník.

2014RogerWaters_TheWall_Getty113210970_10191114

Kromě příprav nové desky se Waters v současné době chystá na vydání živáku z jeho bombastického turné The Wall, které zavítalo i do Čech. Koncertní nahrávkou ale rozhodně příběh Zdi nebude uzavřen, jelikož je v plánu jeho převod na divadelní prkna. „Pracuji s Lee Halem, který dělal na filmu Billy Elliot, s dalšími scénaristy a producenty a myslím, že se tahle věc poprvé představí v Londýně. Poté by se mohlo konat představení v New Yorku a následovat by mohlo celosvětové turné,“ přibližuje své ambiciózní plány Roger Waters.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 250krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články