Rod Stewart a jeho fanoušci si užijí vůbec první koncert v České republice

Rubrika:  Novinky, publikováno: 18.02.2016

Živoucí pěvecká legenda do zastávek svého turné poprvé zařadila i Českou republiku. ROD STEWARD odtajnil trasu turné nazvaného From Gasoline Alley to Another Country Hits 2016, jež posluchačům nabídne nálož hitů z let 1970 až 2016. Datum 7. listopadu připadlo na pražskou O2 arenu.

Že Stewart ani po svých sedmdesátinách nepatří do starého železa, potvrdilo i jeho loňské, v pořadí již devětadvacáté album Another Country, které bylo oceněno platinovou deskou a v Británii vystoupalo na druhé místo hitparádového žebříčku.

Rod měl u nás koncertovat už v roce 2005, ale nakonec byla plánovaná show zrušená. Snad se tak nestanou prorockými slova našeho redakčního kolegy Josefa Vlčka, který se vyjádřil, že pro Stewarta naše vlast zakletá a tím pádem se jej, i vzhledem k jeho věku, už těžko dočkáme. Věřme tedy, že tenhle koncert proběhne bez komplikací a slíbené songy jako You Wear It Well, Maggie May, Da Ya Think I’m Sexy, Baby Jane, The First Cut Is The Deepest, I Don’t Want To Talk About It, Tonight’s The Night nebo The Killing Of Georgie A Sailing si spolu se zpěvákem zapějí i čeští fanoušci.

Demi Mortuus

(Navštíveno 406krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články