Rock for People Home se blíží

Rubrika:  Novinky, publikováno: 05.06.2020

Pět jedinečných koncertů v šesti městech nabídne Rock for People Home, unikátní projekt festivalu Rock for People a MALL.CZ, který ve dnech od 15. do 20. června rozehraje Českou republiku. Festival Rock for People tak proběhne v pozměněné podobě: jeho organizátoři se rozhodli hudebníky a fanoušky propojit ve vybraných městech naživo a online, aby byly koncerty dostupné všem i přes restrikce spojené s pandemií koronaviru.

Koncertní série má průnik s pěti českými městy – Prahou, Plzní, Pardubicemi, Ostravou a Kutnou Horou, kde se její jednotlivé štace uskuteční na nádvoří vybraných partnerských pivovarů loňského ročníku Rock for People. Samostatné speciální koncerty skupiny Gaia Mesiah, Pokáče, Vypsané fiXy, Kapitána Dema a kapely John Wolfooker (na snímku) proběhnou v pojízdném live jukeboxu a fanoušci si sami navolí písně z rejstříku daného umělce. Živá vystoupení limituje kapacita pro 300 návštěvníků, ale díky livestreamu na MALL.TV budou dostupná pro každého.

Finální zastávka turné Rock for People Home proběhne 20. června v královéhradeckém Festivalparku. V areálu uzpůsobeném pro 500 návštěvníků se na open-air scéně, vytvořené z hangáru, prostřídají všichni uvedení umělci v klasických festivalových setech. Organizátoři slibují také doprovodný program, pro držitele vstupenek bude připraveno místo pro stanování a parkování.

„Nechtěli jsme fanoušky ani sebe nechat čekat celý rok na festivalovou atmosféru a proto se vydáváme za nimi. Věřím, že si koncerty Rock for People Home užijeme jak naživo, tak prostřednictvím streamu. Kapacitu jsme však museli z pochopitelných důvodů omezit, s nákupem vstupenek tak není radno otálet. Doufáme ale, že se s námi diváci o společný zážitek podělí, ať už budou sledovat přenos z obýváku, na zahradě nebo u táboráku. Těšíme se na fotky i historky,“ říká ředitel festivalu Rock for People Michal Thomes.

Rock for People Home
Gaia Mesiah – 15. června, Praha, Pivovar Staropramen, 300 diváků, vstupné 250 Kč
Pokáč – 16. června, Plzeň, Plzeňský Prazdroj, kapacita 300 diváků, 250 Kč
Vypsaná fiXa – 17. června, Pardubice, Pardubický pivovar, kapacita 300 diváků, 250 Kč
Kapitán Demo – 18. června, Ostrava, Ostravar, kapacita 300 diváků, 250 Kč
John Wolfhooker – 19. června, Kutná Hora, Měšťanský pivovar, kapacita 300 diváků, 250 Kč
finále – 20. června, Hradec Králové, Festivalpark, kapacita 500 diváků, 850 Kč (včetně místa pro stan a parkování)

Vstupenky jsou v předprodeji sítě goout od středy 3. června.

red, foto Randy Shepherd

(Navštíveno 28krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články