Rock Castle 2022 nabízí nově i jednodenní vstupenky

Rubrika:  Novinky, publikováno: 02.08.2022

Druhý ročník mezinárodního rockmetalového festivalu Rock Castle si v loňském, pro živé koncertování velmi těžkém období, vybojoval své místo na evropské festivalové mapě i v srdcích mnoha fanoušků. Letos se brány do přírodního festivalového areálu v překrásném zámeckém parku v Moravském Krumlově otevřou na tři dny již ve čtvrtek 18. srpna a potrvají až do soboty 20. srpna.

Vedle dalších hvězd jako Pain Petera Tägtgrena, Guano Apes, Týr nebo Septicflesh je letos hlavním tahákem festivalu vystoupení projektu Tobiase Sammeta – Avantasia. Tohle muzikantské uskupení si pro Rock Castle 2022 připravilo velkolepou show The Best Of, která bude trvat plných 140 min! To je úplně nejdelší hrací čas, jaký kdy kapela v historii všech našich festivalů dostala. Fanoušky tak čeká dlouhá hudební cesta historií tohoto unikátního metalového projektu, ke které se připojí i zbrusu nové hudební perly jako jsou například Wicked Rule The Night s přidanou hodnotou opravdu silného vokálu nového hvězdného hosta Ralfa Sheeperse z Primal Fear nebo The Moonflower Society podtrženou výrazným hlasem mistra Boba Catleyho z Magnum. Vedle nich a hlavního strůjce Tobiase Sammeta se dále objeví pěvecké hvězdy jako je Jorn Lande, emotivní kráska Amanda Sommerville, nebo rockový hlas Mr. Big – Eric Martin.

Avantasia neponechává nic náhodě a přiveze s sebou svou kompletní mega produkci, kterou obestaví pódium pod starobylými zdmi renesančního zámku. Tobias Sammet si pečlivě vybíral, kam letos v létě, ještě před vydáním nového alba Paranormal Evening with the Moonflower Society zavítá a Moravský Krumlov se stal jedním z těch vyvolených.

Program open air festivalu je daný a tak se na četné žádosti fanoušků, kteří nemají tolik volného času, anebo prostě z jakéhokoli důvodu nemohou přijet na celý festival, pořadatelé rozhodli uvolnit do prodeje limitované množství jednodenních vstupenek. Bližší informace najdete na webu festivalu. Vstupenky jsou v obvyklých předprodejích a ať už na celý festival nebo jen vybraný den.

1140x600_web_RC22_19.7.2022

Michal Straka

(Navštíveno 418krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články