Richie Ramone přiveze odkaz legendárních Ramones

Rubrika:  Novinky, publikováno: 21.01.2016

Richie Ramone, někdejší bubeník RAMONES, se v pátek 26. února poprvé představí českému publiku. Se svou doprovodnou kapelou zahraje v pražském klubu Exit-Us na jediném vystoupení u nás. 

Richie Ramone působil u Ramones v letech 1983–1987, natočil s nimi tři řadové desky (Too Tough To Die, Animal Boy, Halfway To Sanity) a dokonce se autorsky podílel i na několika skladbách. Mezi jeho nejznámější kousky patří zcela jistě hymnická Somebody Put Something In My Drink, kterou u nás fanoušci mohou znát i v podání kapely Plexis (Už mi to kroutí nohy). Před třemi roky se Richie vrátil na hudební scénu jako sólový interpret, kdy na sebe upozornil povedenou deskou s názvem Entitled. Poslední zprávy hovoří o tom, že další album je již ve finální fázi příprav. V jeho doprovodné kapele najdeme Bena Reagana, ale také zkušeného kytaristu Alexe Kanea a basačku Clare Misstake, které jsme dříve mohli spatřit i ve službách Markyho Ramonea. 

Vstupenky na koncert lze zakoupit v síti Ticketpro za 350 Kč. Pořadatelé však upozorňují, že kapacita je omezená, proto by lidé neměli s nákupem otálet. 

Petr Adamík

(Navštíveno 313krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články