Rapper Snoop Dogg vytáhl revolver na Donalda Trumpa!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 16.03.2017

Donald Trump nepřestává ani po dvou měsících v úřadu amerického prezidenta zásobovat média po celém světě svými eskapádami. V jedné z posledních z nich figuruje i rapper Snoop Dogg, respektive videoklip k remixu jeho skladby Lavender. Součástí videoklipu je totiž postava klauna nápadně připomínajícího právě Trumpa. V jednom momentu Snoop Dogg vytáhne na klauna/Trumpa revolver, ze kterého však místo výstřelu vyjde jen praporek s nápisem „Bang“!

Právě tahle část klipu rozčílila nejen amerického prezidenta, ale i jeho kolegy z Republikánské strany. Senátor Marco Rubio odsoudil nebezpečnou symboliku, která se podle něj ve videu skrývá. „Naši prezidenti byli v minulosti zastřeleni, takže bychom měli být na něco takového velmi opatrní,“ řekl Rubio v rozhovoru portálu TMZ. Stejného názoru je i senátor Ted Cruz, který dokonce prohlásil, že podobné vtipkování ohrožuje samotnou podstatu demokracie.

Donald Trump se ke kauze vyjádřil na Twitteru, jak má ostatně ve zvyku: „Umíte si představit ten rozruch, kdyby Snoop Dogg, jehož kariéra upadá, namířil a vystřelil na prezidenta Obamu? Za mříže!“ Celá roztržka má možná mnohem hlubší pozadí. Mezi Trumpem a Snoop Doggem kdysi panovaly přátelské vztahy, které ukončily až populistické výroky někdejšího prezidentského kandidáta na adresu muslimů a Mexičanů.

Od té doby Snoop Dogg prohlašuje, že by si jako příštího prezidenta Spojených států dovedl představit svého kolegu Kanye Westa. „Kanye nemůže být o moc trhlejší, než ten debil Donald Trump,“ vysvětlil svou podporu Snoop Dogg. O Westovi jako o možném prezidentském kandidátovi se napůl vážně mluví minimálně od konce loňského roku. Poslední zprávy z tábora hiphopové megastar ale naznačují, že se West přece jen bude nadále věnovat pouze hudbě.

Martin Zoul

 

(Navštíveno 172krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články