Rammstein zmapovali svou cestu po Americe

Rubrika:  Novinky, publikováno: 19.08.2015

Ještě předtím, než se německá industriálně metalová kapela RAMMSTEIN vrhne do studia, rozhodla se potěšit své fanoušky (konečně!) vydáním koncertního DVD z amerického turné. Tomu, že ještě někdy vyjde, už nevěřili snad ani skalní fanoušci.

„Máme materiálu na několik DVD,“ hlásala v minulosti skupina, na dlouhou dobu se však odmlčela. Ostatně data mluví za vše – od koncertu, který disk Rammstein In Amerika obsáhne, uplyne v listopadu pět let. Záznam pořídilo během koncertu čtrnáct kamer, samozřejmostí je i zvuk 5.1 surround a verze i na Blu – ray.

S křížkem po funuse pak může působit i další část DVD, která se věnuje natáčení šest let staré desky Liebe Ist Für Alle Da. Kromě zmiňovaného koncertu v newyorské Madison Square Garden se v dvojdiskové edici objeví i dvouhodinový dokument mapující cestu Rammstein nejen do USA, ale i po USA.

Rammstein in Amerika

Rammstein In Amerika je pro fanoušky zároveň předzvěstí toho, že se soubor skutečně vrací na scénu. Několik let si jeho členové dopřávali odpočinku, jen kytarista Richard Kruspe se například věnoval svému projektu Emigrate a zpěvák Till Lindemann nedávno vydal sólovou desku Skills In Pills.

Rammstein se mají sejít v září, aby začali pomalu pracovat na další desce; ta poslední vyšla před šesti lety. Frontman Lindemann však zároveň varuje, že do finální podoby se nahrávka může dostat třeba až za dva roky. Zatím prý plánují potřebné počáteční přípravy a až pak dojde na konkrétní nahrávání a zkoušení.

Ukázka z chystaného DVD

(Navštíveno 357krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články