QUEENS OF THE STONE AGE na léto připravili čerstvou desku

Rubrika:  Novinky, publikováno: 15.02.2017

Josh Homme z QUEENS OF THE STONE AGE si po spolupráci na Post Pop Depression Iggyho Popa a Joanne Lady Gaga udělal také čas na své domovské „královny“. Nové album by mělo vyjít v letošním roce. Následovník čtyři roky staré placky …Like Clockwork by se měl objevit v létě a skupina by poté měla vyrazit na celosvětové turné.

Kapela nové album avizovala už v minulosti, například loni v létě vydala prohlášení, že se muzikanti zavírají do studia, aby nové písně dokončili a deska tak mohla vyjít. Teď ale na svém Instagramu lákají fanoušky obrázky nástrojů, studiového vybavení a seznamem nových skladeb, takže o novém materiálu by nemělo být pochyb.

Vydání alba také nepřímo potvrdil Troy Sanders z MASTODON, když se nechal slyšet, že „Queens Of The Stone Age, Mastodon a At The Drive-In právě dokončují své desky, aby s nimi mohli letos vyjít ven a vyrazit na turné.“ A tomuto muži bychom informaci měli věřit, jelikož je v přímém kontaktu se všemi kapelami – sám nedávno zformoval superskupinu GONE IS GONE, ve které účinkují muzikanti ze všech tří zmíněných projektů.

QOTSA se také, jak je v poslední době zvykem, nevybíravým způsobem opřeli do nového amerického prezidenta Donalda Trumpa. Zveřejnili totiž jeho fotografii s následujícím textem: „Tenhle muž je to nejhorší, co se nám mohlo stát. Povrchní, neohrabaný, narcistický, přízemní, mimo kontakt s realitou, mnohokrát zbankrotoval, vyvolává konflikty, je to fašoun a klauní penis. Je směšný a trapný. Jak řekl Edmund Burke: Jediná věc, která stačí k tomu, aby zvítězilo zlo, jsou dobří lidé, kteří mlčí.“

Aleš Lochman

(Navštíveno 129krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články